Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem tudsz dönteni milyen...

Ha nem tudsz dönteni milyen fajta illik hozzád, íme egy program ami segít! Tudtátok, hogy van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Remélem nem minősítitek hirdetésnek ezt a kiírást, de annyira sokan kérdezik mostanában, hogy "milyen fajta kutyát tartsak" "melyiknek mik az igényei", hogy mikor megtaláltam ezt a kis programot nem tudtam megállni, hogy meg ne mutassam nektek. Én kipróbáltam nekem tetszett!

Próbáljátok ki ti is kíváncsi vagyok, hogy kinek, hogy tetszik.


2010. ápr. 16. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

itt találjátok meg:

[link]

2010. ápr. 16. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez aranyos:)
2010. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Én örökbefogadtam. Nem pénzért vettem, és nem is fogok.

Inkább rosszabb sorsú kutyákat mentek meg.

Azok a legjobbak

2010. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen én is menhely párti vagyok, ide is rengetegszer linkelek be menhelyi ktytákat de,

1.mivel sokan mindenképpen fajtatisztát szeretnének

2. menhelyi kutya keresésében is segíthet, mivel legalább tudja az illető, hogy melyik fajta keverékeit részesítse előnyben(mert pl. sintértelepeken nem adnak jellemzést az állatokról)


szerintem használható alkalmazás

2010. ápr. 16. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem és kipróbáltam már. Szerintem lenne mit javítani rajta, mert vannak bizonytalan pontok benne pl.: Mekkora házad van ? vagy Mekkora udvarod van?

Mondjátok meg nekem, hol van a határ kicsi,átlagos és a nagy között.

Illetve én még azzal kibővíteném, hogy rá kérdezne Mi lesz a kutya feladata ?

2010. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

hát azért a mennyi időt tölthetne mozgással kérdésnél elég neccesek a válaszok...

Én a világ leglustább kutyafajtáját választottam, és így is igényli a minimum egy órát, mi az, hogy semmennyi??? meg több, mint egy óra a max???? 1 óra minimum!!!!

2010. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igaz, hogy angolul van, de ez akkor már sokkal jobb, nem lenne nagy ügy lefordítani, és lenne egy jó magyar program is.
2010. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem már megvolt a kutyám, amikor kitöltöttem ezt a tesztet, mert én tudtam, hogy milyet szeretnék. Pont azt a fajtát ajánlotta. :) Jó választás is volt.
2010. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Két collie-m van, másodiknak ajánlotta. Bár nem értem, miért rakta be a rövid szőrű magyar vizslát, amikor a hosszú szőrt választottam.
2010. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Akiteki ***** válasza:

Remélem senki nem választ ilyen alapján kutyát.

Én kaptam egy hosszú felsorolást olyan kutyákról, amiket sosem tartanék.

2010. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!