Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem tudsz dönteni milyen...

Ha nem tudsz dönteni milyen fajta illik hozzád, íme egy program ami segít! Tudtátok, hogy van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Remélem nem minősítitek hirdetésnek ezt a kiírást, de annyira sokan kérdezik mostanában, hogy "milyen fajta kutyát tartsak" "melyiknek mik az igényei", hogy mikor megtaláltam ezt a kis programot nem tudtam megállni, hogy meg ne mutassam nektek. Én kipróbáltam nekem tetszett!

Próbáljátok ki ti is kíváncsi vagyok, hogy kinek, hogy tetszik.


2010. ápr. 16. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A labrador örző véde!? Ez hülyeség. Nekem van, és a suliban csak játéknak fogta fel. Amúgy jó program :)
2010. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy nagy butaság, egy gép nem fog helyetted kutyát választani. Én is beírtam hogy közepes, nagy kutyát akarok, legyen mozgékony, és legfőképpen aktívan cselekedjen amikor engem védeni kell, erre csivavától, basseten át az agárig mindent kiírt. Arról nem is beszélve hogy sok nagyon jó fajta nincs is a listán. :)
2010. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:
kb. annyira hiteles, mint a blikk napi horoszkópja:))
2010. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!