Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Szepi...

Mi a véleményetek a Szepi kutyatáprol? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ime pár adat Szárazanyag

89,80 %

Nyersfehérje

23,00 %

Nyerszsír

10,00 %

Nyersrost

1,30 %

Ca

2,40 %

P

1,20 %

Na

0,28 %

A vitamin

2680 NE

D3 vitamin

268 NE

E vitamin

16,67mg/kg



2016. ápr. 4. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy valami ez a táp. Lehet valahol a neten pontos összetevőket találni? mert próbáltam és nem találtam, ez a alapján már nagyon nem szimpatikus. Meg amiből 30 kilót adnak 5000-ért az nem lehet valami minőségi... Én nem venném meg.
2016. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Iparilag feldolgozott növényi és állati eredetû takarmányok takarmány-kiegészítõ anyagok, takarmány-adalékanyagok, komplett vitamin-és mikroelempremix."


Ezt találtam.


Ez egy zsák szemét. Szerintem ettől még Peddigree is jobb.



Ha olcsó kutyatápot szeretnél akkor inkább az Aldi Romeo,Josera tápok között nézz szét


De ha megmondod mennyi a keret akkor segítünk tápot keresni,de ezt a Szepit felejtsd el.

2016. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De miert szemét 23% nyersfehérje van benne Nyersszsir 10% ezek az alapok és a nagyon jo minoségü tápokban is 26 nyersfehérje van ugyhogy ezt a tápot mondhatnék egy jo középminőségü tápnak ,vagy nem? "Iparilag feldolgozott növényi és állati eredetû takarmányok takarmány-kiegészítõ anyagok, takarmány-adalékanyagok, komplett vitamin-és mikroelempremix."



És ebben a leirásban mi az amiből következtetni tudsz arra hogy ez egy szar táp...Kérlek indokold is a válaszod :) előre is köszönöm

2016. ápr. 4. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Az csak az egyik oldala a dolognak, hogy mondjuk mennyi fehérje és zsír van benne. Sokkal fontosabb, hogy ezek miből vannak (gabona, szója, vagy hús) és mivel növényi származékot tartalmaz a legtöbbet, ezért nem jó.
2016. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt egy szoval se irta hogy növényiből többet tartalmaz
2016. ápr. 4. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

"Iparilag feldolgozott növényi és állati eredetû takarmányok takarmány-kiegészítõ anyagok, takarmány-adalékanyagok, komplett vitamin-és mikroelempremix."


Ez a megfogalmazás azt jelenti, hogy a gabonafeldolgozó és a vágóhídi hulladék már végképp semmire se jó hulladékát összekeverik adalékanyaggal (tartósítószerrel, ízfokozóval, stb.), majd becsomagolják és eladják. Konkrétan a szemét definíciója. Szerinted mégis miért nem említ egy szóval se HÚST? Vagy akár azt, hogy marha, csirke, patkány, vagy mégis milyen állati eredetről beszél? Ennél még akkor is jobban jár a kutyád, ha a háztartási maradékkal eteted, azt legalább tudod, hogy micsoda.

2016. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lefordítom.

Ez egy nagyon olcsó nagyon rosz minőségű táp...

Átvezetve emberre. Te megvennél magadnak egy olyan virslit ami 1 több növényi anyagot, adalékanyagot tartalmazna, mint HÚST? szerinted egészséges lenne, ha nap mint nap azt ennéd?

2016. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!