Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutymu nagyon kíváncsi,...

A kutymu nagyon kíváncsi, ezért mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kutyám rettenrtően kíváncsi, viszont nagyon kajamániás. Ha talál valamit szimatolás közben akkor egyből megeszi. Félek hogy felvesz valami mérgezettet. Úgy gondoltam adok rá textil szájkosarat

Vettem neki egyet, s seset de nagy neki. Van ebből xs s? Vagy vigyem el varrónőhöz és csináljam méretre? Vagy varrjak neki.egyet? Szerintetek ez megoldás lenne? Az a baj hogy amit a szájába vesz egyből lenyeli, így lehetetlen időben kiszedni neki. Azért gondoltam a szájkosárra mert akkor tud közben szagolni, de nem esz fel semmit. Ez addig kéne amíg leülünk a padra, kilihegi magát aztán megyünk tovább. Meg csak ha a parkban vagyunk. A másik az hogy ma megevett az utcán egy kis kakit. Baj van valamilyével? Azt hallottam ez vitaminhiány. Josera Kidset eszik.


2016. júl. 28. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szájkosár helyett nevelést javaslok inkább. A szájkosárban is kell tudnia lihegni, mivel csak így tudja hűteni magát. Amiben lihegni tud, abban felenni is, tehát nem megoldás. Bekötött szájjal meg nem sétáltathatod.

Meg lehet rá tanítani, hogy ne egyen fel semmit, vagy legalább ha rászólsz, elengedje vagy fel se vegye. Erre fókuszálj inkább.

2016. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sétáltasd pórázon és mikor látod, hogy már csak a szándék megfordul benne, hogy felegyen valamit erőteljesen szólj rá. A szájkosárban is ki kell tudnia nyitni a száját, hogy lihegjen és akkor már fel is tud enni mindent.

Kölyköknél normális, hogy mindent fel akarnak nyalni, ha jó a kedve és jó a szőre állapota nem valószínű, hogy vitaminhiányos.

2016. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én rászólnék csak süket. Ha májkrémbe rakok valami erőset, azt nem szagolja ki?

Még az érdekelne, hogy baj ha mindig a parkba megyünk? Napi 2 x1 órát 1 x20 percet sétál. 3 x 10 percet labdázunk. De este mindig ugat. Szoktunk tanulni is.

2016. júl. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!