Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik száraztáp vált be?

Nektek melyik száraztáp vált be?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen korú és méretű kutyánál? Én egy nagytestű 6 hónapos blökit etetek Select gold-al
2016. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orijen,acana
2016. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nalunk is Orijen.
2016. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
5 hónapos német-juhász most, nekünk a Juniort ajánlották, első perctől fogva azt kapja,imádja, nálunk az vált be.
2016. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 9 hónapos és kistestű :)
2016. júl. 30. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Brit Premium.
2016. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mentett kutya van, rossz állapotban hoztuk el. Először nature's project (??) Vagy valami ilyesmit kapott attól gyorsan hízásnak indult. Utána vettünk AZP-t és Eukanubát de a szőre borzasztó volt mindig.. utána sokáif AZP halasat evett (több, mint fél évig). Utána vettük neki az Orijen Redet, na az nagyon szuper volt, de hát nem egy olcsó mulatság. Aztán utánaolvastam dolgoknak, és áttértünk a nyersre. Igaz, hogy első körben pár kiegészítő megrendelésével nagyon drága volt, de ahogy nézem majd' 1 évig elleszek a kiegészítőkkel és visszahozza az árát. Most jelentem tök jó a kutya állapota, volt vérképen, egy minimálisan magas cukra volt, ami a saját hülyeségem mert több gyümölcsöt kapott, mint kellett volna..

És a szőre is szuper! 15ből kijön mindennel, kiegészítővel leosztva. A negatívum legfeljebb annyi, utána kell járni, hol kaphato jobb minőségű kutyának való hús, meg a porciózás elvesz kb 2 hetente 1-2órát.. de legalább látom mit eszik a kutyám :)

De ha táp akkor Orijen Red!

2016. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 okrwdw ***** válasza:
Royal Canin.
2016. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Platinum
2016. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Huh, ez egy örök kérdés (ezt nem negatívumként írom), szerintem olyannal etess amitől a kutya szépen néz ki, szívesen megeszi, és a végtermék is jó. Mi elkezdtük Hill's-szel, nem ette, utána Profine (rossz volt a végtermék, Eukanubát azintén nem ette, Azp, Cibau, N&D szinten nem kellett neki. Ami végül nekünk bejött az a bárányos Happy Dog (nem a legjobb minőség szerintem, de eszi, és ok a kaki is). Mielőtt Valkó leszólna, hogy hagytam válogatni a kutyámat, nem akartam hagyni, nem is az volt hogy nem evett belőle, csak épphogy annyit evett, amennyit muszáj volt, és eléggé lefogyott. Ezzel a sok kísérletezgetéssel el is cvsesztem a kutyát, mert kisebb mint a fajtársai, persze ez lehet genetika. Ha nagytestű, akkor zöld kagylót ajánlanék még mellé.
2016. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!