Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen kutyának lenne...

Egy ilyen kutyának lenne esélye örökbefogadásra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon csípi az embereket, csak akiket ismer, kutyákkal nehezen barátkozik, meg morgott több kisgyereket.

Pusztán érdeklődök, nekem még nincs kutyám.


2016. aug. 1. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lenne. De nem lenne túl könnyű főleg mert tapasztalatlan gazdának oda sem adnák.
2016. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk biztos nem kellene. Egy antiszoc ember talán befogadja.
2016. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi egy olyan kutyát fogadtunk örökbe 10 évvel ezelőtt, aki már akkor 5 éves volt. A gondozóinak nekiment, megharapta őket, a társait sem engedte közel magához. Történt az hogy pont egy olyan esetkor mentünk be a kutyamenhelyre kiskutyust nézni, amikor megharapta az egyik gondozót. Nagyon sajnáltam a kutyust valamiért, és fogalmam sincs hogy miért, de egyből beleszerettem így is... Hazahoztuk, férjem csak lesett rám, de nem érdekelt. Ma ez a kutyus 15 éves, és még nem láttam nála hálásabb kutyát soha életemben. A legjobb döntés volt. Az elején engem is megharapott párszor, de ez a velejárója. Mindig szeretgettem, és próbáltam simogatni. másfél év alatt, ha elmentünk otthonról, akkor addig sírt, amíg haza nem jöttem.

Egyszerűen imádjuk! :)

2016. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!