Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni, hogy jobb...

Mit lehet tenni, hogy jobb legyen a kutyusnak?

Figyelt kérdés
szüleimmel élek a kutyusommal együtt. apum 0-24ben vele van szint, mert ő mindig (tényleg mindig) itthon van, én dolgozok így én jelentősen kevesebbet. sajnos az élet úgy hozta, hogy mintegy 600km-re kell költöznöm. egyenlőre még biztos, hogy nem tudom magammal vinni, de azon leszek, hogy minél hamarabb jöhessen velem a kutyus is, viszont apuhoz épp annyira ragaszkodik mint hozzám. ha én pár napig nem vagyok itthon és nem lát olyan mintha depressziós lenne, nem eszik, nem iszik, csak fekszik, se apuhoz se anyuhoz nem megy oda, nem játszik, tehát leszar kb mindent és mindenkit. hogy lehetne segíteni rajta ilyenkor? van valami vitamin vagy bármi?
2016. aug. 3. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ha max. 2-3 hónap akkor valószínűleg semmi baja nem lesz.
2016. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dettó ugyanezt csinálja nálunk is, csak ősszel, sulikezdéskor. mikor először csinálta rögtön szaladtunk a dokihoz, teljes labort megcsinálta, tökéletes volt minden. mikor hazaértünk a kutya kiugrott a kezünkből és futott egy pár kört az udvaron. azóta ha depis csak magunk mellé vesszük és jól megsimogatjuk :)
2016. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!