Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb legszebb legokosabb legaranyosabb kutya és melyik van neked?

Figyelt kérdés

tudom h mindenkinek a sajátja de érdekel h kinek mi

egy kis közlemény kutatás :)

legjobb kutyafajta:

legszebb kutyafajta:

legokosabb kutyafajta:

legaranyosabb kutyafajta:

melyik van neked milyen fajta kutyud van?


2010. ápr. 18. 14:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nekem Yorkim van és azért mert szerintem az összes illik rá:D:D Szép is okos is ari is!! Annyi hogy kényes fajta fésülni kell nem mindegy mit eszik és az sem, hogy mivel hogyan fürdeted . Meg az sem, hogy honnan veszed tultenyésztett fajta és sajnos sok a szapórítő és beteg kutyikat is árulnak.


De az összes kutya aranyos és immádnivaló :) Nagytestű kutya esetén szeretem még a Németjuhászt és a Labradort ezek is túl vannak tenyésztve sajna:S

2010. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

azért a németj és a labrador túltenyésztettsége bőven nem éri el a yorkie-ét... talán mert ezeknek hely kell, egy panelban meg 3 szobacirkáló-macska is elfér... :P

amúgy sajnálom, hogy a yorkie-t így elrontották, igazi yorkiet meg csak csillagászati összegekért lehet venni... olyan aranyos fajta... csak mondjuk kicsit makacs :D dehát terrier (:

2010. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
boxer:)
2010. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
legkülönlegesebb: bullterrier :)
2010. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ha már mindenben a legjobb a Border, akkor megnézném azt is, hogy hogyan véd meg, ha megtámadnak, vagy hogyan teljesít mondjuk egy őrző-védő kiképzésen;)
2010. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
még nem próbáltam... viszont egy őrző-védő spec kutya meg akkor jó, ha van benne némi egészséges agresszió, késztetés a támadásra (persze a támadó irányában). ez a borderekben talán nincs meg, de engem nem zavar. mellesleg, lehet, hogy ki fogom próbálni, mert mintha az én kutyómon látnék némi hajlamot a védelmezésre... majd kiderül. :)
2010. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

samoyed, újfullandi


Am. nem tudom miért kell úgy felkapni a vizet azon h nem véd meg a border collie.... a kutyák 40 % nem hiszem h megtenné, de a legtöbben nem is ilyen ezért tartják a kedvencüket, ha mégis,egyértelműen olyan fajtát fognak választani. Ennyi :) border collie is gyönyörű:)

Nekünk keverék van.

2011. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Puli! Szerethető, nagyon aranyos, magától tanul, például ha megkérdezem tőle, hogy megyünk-e sétálni, elkezd sírni, és bökdösi az orrával a pórázt.
2013. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!