Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik a legjobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb, legszebb ezek közül?

Figyelt kérdés

Az esküvő nem Mo-on lesz és csak két tanúval. Amikor haza megyünk akkor lesz egy parti a családdal és barátokkal és ezért szeretnék ilyen típusú ruhát. Minimum kell, h pántja legyen, mert nagy a cicim és nem marad fent a pánt nélküli szépen.

1 [link]

2 [link]

3 [link]


2011. okt. 3. 21:27
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
az első és a harmadik :D de inkább az első
2011. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
első :)
2011. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
2,3. Nekem az első pont nem tetszik. :)
2011. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem egyik sem tetszik igazán ne haragudj :/

Esküvői ruhának ok, de ahogy mondtad az már meg lesz mire hazajöttök, itthon már csak buli lesz, arra én szerintem valamilyen más ruhát vennék fel, pl. egy más színű koktél ruhát.

De ez ugye a te napod...azt válaszd amelyik neked tetszik.

2011. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi. Gyűjtöm a szavazatokat, mert nekem mindhárom egyformán tetszik, de csak egyre tudok és akarok pénzt kiadni. :)
2011. okt. 3. 21:42
 6/29 anonim ***** válasza:
Első. :DD
2011. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nekem az első nem tetszik.:S
2011. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelműen a második a legszebb ezek közül, de arra sem mondanám, hogy hűha.
2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem azért házasodom külföldön, mert így tartja kedvem, h család és barátok nélkül legyek, hanem mert sokkal több pénzben, időben, fáradtságban van az, h a párom Mo-on vegyen el, minthogy én itt hozzámegyek.
2011. okt. 3. 21:46
 10/29 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a 2. tetszik a legjobban:)
2011. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!