Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem múlik el a vérzése?

Miért nem múlik el a vérzése?

Figyelt kérdés
10 éves, kan németjuhász kutyánknak pár héttel ezelőtt elkezdett vérezni a nemiszerve. Akkor csöpögött is a vér belőle és a vizelete is véres volt. Az állatorvos felírt neki egy antibiotikumot és egy tökmagolajas gyógyszert. Amikor elfogyott az antibiotikum, rá 1 nappal megint elkezdett vérezni, utána megint szedte 5 napig, viszont utána egy hétig semmi baja nem volt, se csöpögés, se véres pisi (antibiotikum szedésnél már az 1. nap után megszűnt a vérzés mindkét alkalommal) Ma viszont megint elkezdett vér csöpögni belőle, a pisije most nem véres (még?). Az orvos mondta, hogy előfordulhat hogy 3x is meg kell ismételni a kúrát, de mi lesz, hogy ha utána megint vérezni fog?
2016. aug. 5. 11:03
 1/1 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Keress másik orvost.


Az én kutyámnak gardia fertőzése volt, ugyanígy kapott valami vackot, ami drága is volt, meg gyakorlatilag semmit nem ért. Kicsit körbeérdeklődtem az orvosok között, majd az egyik beszélt egy parazitológus ismerősével, rá három napra kaptam 5 db valami igen méretes dilibogyót, amit felesével a jószágba kellett tömni. A végeredmény egy gyógyult kutya.


Sok sikert!


Üdv.

2016. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!