Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a (rövidszőrű)...

Mit vegyek a (rövidszőrű) vizslámnak még, a táp mellé, hogy elérjük a 4990Ft-t?

Figyelt kérdés

Ha csak tápot vennénk 890Ft lenne a kiszállítás, ha 5000Ft értékben veszünk akkor 490Ft, es szerintem akkor jobban megérné.

Eddig ezeket vesszük:

Brit. Premium Medium Adult Breed 3kg-1990Ft

Trixie műanyag szájkosár L-es méret- 1010Ft

A petiisimo-rol szeretnénk rendelni, ott a legolcsóbb. Itt a link, ha valaki nem ismerne az oldalt: [link]



2016. aug. 5. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha semmi másra nem lenne szükségem, én inkább vennék még egy csomag tápot pluszban.
2016. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért 3 kilót veszel csak? Nagyobb kiszerelésben olcsóbb.
2016. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert meg csak most fogja megkóstolni:)
2016. aug. 5. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ja, hogy nálatok kívánságműsor? Így lehet elkapatni a kutyát. A kutya azt egye, amit elé teszel.
2016. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
#4 hát te jó nagy barom vagy. A kutyáknak is van ízlése és ami nem ízlik neki azt nem kell beletömni. Én sem engedem válogatni a kutyám de azért nem etettem azzal amit nem szeret. Annyi lett volna az eredménye hogy lefogy. A mostani tápja már nem nagyon ízlik neki de most már nem érdekel. Legelőször had válassza ki amit szívesen eszik de utána nincs válogatás.
2016. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 akkor te is azt egyed amit elédtesznek! Bocs hogy egy tok ismeretlen tapbol nem veszek eloszor 15kg-ot.
2016. aug. 5. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor vegyél neki másféle tápot is :)

bár ha kell a szájkosár, akkor vedd azt


amúgy én sem értem ezt a kipróbálásos dolgot, amit a kutyáim elé rakok azt mind felszippantják. azt pedig h milyen hatással van rá(szőr, aktivitás), csak 2-3 hónap után látom,ezért én is mindig 15 kg-ot veszek.

2016. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmit vegyél, amire a kutyának szüksége van. Kullancs elleni szer, másik fajta táp, táplálékkiegészítő, új póráz/nyakörv, ha nagyon nincs jobb ötleted játék.
2016. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Amikor a most 4 hónapos kutyám megérkezett, alig ette a tápot. Párszor eljátszottam, hogy ha nem ette meg, elvettem. Azóta mindent behabzsol, amit elé teszek. Nem fogyott le, nem szenved, semmi. Szerintetek a farkasokat kérdezi valaki, hogy szeretik-e a nyulat? Nem. Ha nem eszi meg, éhen marad. Ez a kívánságműsor csak az utóbbi pár évtizedben megy. A juhász sem kérdezte a pulit, hogy mit szeretne reggelire.
2016. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt adok a kutyáimnak amit szeretnek.

"Szerintetek a farkasokat kérdezi valaki, hogy szeretik-e a nyulat?"

Ennyi erővel az ősember is azt ette ami volt, őt sem kérdezték. Ma mégse így van, akkor kutyánál miért kéne bele erőltetni amit nem szívesen eszik?

2016. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!