Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz hany kiskutyat es hany...

Mopsz hany kiskutyat es hany hetre ellik?

Figyelt kérdés
Anyuka fajtatiszta mopsz apuka palota pincsi keverek
2016. aug. 7. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Remek, még egy szaporító....
2016. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok szaporito :D csupan annyi tortent ,hogy orokbe fogadtunk a mar meglevo kutyusunk melle egy lany mopszot es "rajta kaptam" oket ,utana termeszetesen pelusban volt . De nem is lattam ,hogy tuzelt volna ,ugyhogy remenykedunk ,hogy nem sikerult nekik de ha megis fel akarunk keszulni . O az elso lany kutyank
2016. aug. 7. 10:59
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Gratula ezzenel szaporító lettél.Amugy meg a kérdésre válaszolva 9 hétre és a kölykök elésse változó. De itt láthatjuk tapasztalatlan vagy, lesznek kölykök azt se fogod tudni hogy mit csinálj velük és ennek rossz vége lesz :(
2016. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azert nehany dolgot tudok a kutyakrol nem kell aggodni . A fiut 3!!!hetesen vagtak hozzam ,hogy vagy elviszem vagy foldhoz vagjak .. cumis uvegbol tapszereztem szoval ne nezz hulyenek,mert nem vagyok .
2016. aug. 7. 11:03
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Bocs 2 vagyok de akkor is ha tudod hogy van egy palotapincsid meg egy mopszod akik ivarrossak akkor miért vagy ilyen felelőtlen?
2016. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Neztuk folyamatosan ,hogy tuzel e ,de sehol egy csepp se volt :(
2016. aug. 7. 11:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden esetre jovoheten elviszem orvoshoz hatha o megnyugtat :)
2016. aug. 7. 11:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A mopsz az esetek nagy részében képtelen egyedül fialni, császármetszés szükséges. Inkább ivartalaníttatni kellene, minél hamarabb. Semmi szükség egy újabb alom keverékre, mikor tele vannak a menhelyek.
2016. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vidd el ivartalanítani, azt lehet vemhesen is!

Ne tarts együtt ellenkező nemű ivaros kutyákat! Ja, és igen, ha rajta kaptad őket, akkor igen, a szuka tüzelt!

Tudod, az állatoknál ez nem élvezeti faktor, mint az embereknél! Náluk az ösztön. Ha a szuka nem tüzel, nem áll meg a kannak!

2016. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kant alapból ivartalaníttatni kellett volna. Már csak azért is, hogy ne jelöljön, de egyébként is, az ivartalanítás a felelős állattartás egyik alappillére. A szukát sem nézegetni kell, hanem ivartalaníttatni, a fent említett okból is. Másrészről, a mopszok szaporodása eléggé megsínylette a tenyésztésüket. Nagy részük képtelen természetes úton elleni, és császármetszés szükséges. Mivel nem tudod, hogy milyen örökletes betegségeket adhat tovább bármelyik kutya az utódoknak, szintén az ivartalanítás a megoldás. Vemhesen is. A kutyában nem fog törést okozni, de megmaradhat az élete. Elhiszem, hogy sajnálnád a kicsikkel együtt megműttetni, de még mindig kisebb a kár, úgymond. A palota pincsi keverékben meg lehet olyan gén is, amit nagyobb testű elődtől örökölt, így a kölykök is nagyobbak lennének egy átlagos mopsz méretnél. Ha a mopsz a saját fajtája utódait is nehezen tudja a világra hozni, gondold el, mi lenne, ha a kiskutyák esetleg tacskó méretűek is akár. A kiskutya még inkább elakad a szülőcsatornában, és nem csak ő, de az anyuka is belepusztul az ellésbe. Én a helyedben nem kockáztatnék. Ivartalanítsd mind a kettőt.

Keverék kutyákra meg elég kicsi a kereslet, miután a szaporítók is hozzádvagdossák pár tízezerért a "különleges, fajtatiszta, extra mini, nagyon szép szülőktől" stb. kiskutyáikat.

2016. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!