Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak, hogy a kutyám...

Mit csinaljak, hogy a kutyám a pelusára kakiljon?

Figyelt kérdés
A kutyusom azt megtanulta par nap alatt,hogy a pelusra pisiljen de kakilni nem hajlando ra. Mit csinaljak hogy azt is oda vegezze?

2016. aug. 7. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Milyen idős?
2016. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bollocks ***** válasza:
84%
Mutasd meg neki, hogyan kell, szarj oda te is. Ha már az a perverziód, hogy szar legyen a szoba közepén...
2016. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem macska, vidd sétálni, kint végezze a dolgát, így később sem fog bepisilni/bekakilni.
2016. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne tanítsd ilyesmire. Nem macska. Sétáltatni kell, nem pelusra szoktatni.
2016. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Vidd sétálni. Kutyád van, nem macskád. A kutyák szeretik mindenhol otthagyni a szagmintájukat, így "kommunikálnak" a többi kutyával, meg ezért szimatolják pl egymás fenekét is. Ha a lakásban lehet szagmintát hagyni, akkor azon lesz, hogy minél több helyre elvégezze. Ne tanítsd erre a pelussal. A lakásban legyen tilos minden pisi és kaki.
2016. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves bollocks normalisan tettem fel a kerdest normalis valaszt várok cserébe!

Amugy az állatorvos ajánlotta, hogy pelusra szoktassam és ha azt megtanulta mindig vigyem kijjebb a pelust. Ki is szoktam vinni őt az udvarra de szintén az állatorvos tanácsa volt, hogy addig amig nincs meg az összes oltása ne vigyem ki sétáltatni.

2016. aug. 7. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Az állatorvos nem kutyakiképző. Hülyeséget tanácsolt. Ha van udvar, oda vigyétek ki 2-3 óránként, a pelust meg felejtsétek el.
2016. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 evimeri ***** válasza:
100%
Elég hülye orvos lehetett. Az én kutyáim két nap alatt szobatiszták lettek. Ha pelusra szoktatod lehet, hogy soha nem lesz szobatiszta. Van olyan ismerősöm akinek a kutyái még mindig a lakásba csinálnak pelenkára, pedig ki mehetnek az udvarra. Két-három óránként enged ki, vagy vidd ki. Én sétálni is vittem őket az oltási programok vége előtt. Semmi bajuk nem lett.
2016. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha annyira szeretnéd hogy pelenkára végezze a dolgát,eleinte figyeld mikor kell neki és rakd oda a pelenkára és addig ne enged el amig nem kakilt.:)
2016. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor most dobd ki a pelust, mert magad ellen dolgozol vele, sokkal nehezebben lesz szobatiszta a kutya, ha most azt tanítod neki, hogy szabad a házban vécézni.

2-3 óránként vidd ki az udvarra. Kint dicsérd meg, örülj neki, ha pisilt-kakilt. Bent pedig takaríts fel mielőbb, ha besikerül.

2016. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!