Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtákat érdemes...

Milyen kutyafajtákat érdemes tenyészteni?

Figyelt kérdés
Ha jol hallottam nem nagyon lehet megélni kutya tenyésztésböl,de van.néhàny fajta amit érdemes tenyészteni. melyek ezek a fajtàk??
2016. aug. 7. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A nem túltenyésztett, de mégis népszerű fajtákat keresd.
2016. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az akiták nagyon drágák. Habár érteni is kell hozzájuk. Meg alapból az egész tenylsztés beindítása is nagyon hosszú és drága feladat. Szerintem ha nincs olyan fajta amit szeretsz és szeretnéd javítani meg stb. akkor nem éri meg.
2016. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mennyiért vennél kutyát? Én nem olyan rég vettem, összesen heten vannak, de környező külföldi országokból hozattam őket, darabja cirka 2000-2500 euróért.Te mennyit szánnál erre a projectre?
2016. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A kutyatenyésztés olyan, mint egy drága hobbi. Nem megélhetési forrás. Azért csinálja az ember, mert beleszeret egy kutyafajtába amit szeretne jobb, szebbé, egészségesebbé tenni. Ezért nemesítés az állatnemesítés, azaz tenyésztés. Ha nincs ilyen kutyafajtád akkor nem értem miért is akarsz ebbe belevágni...
2016. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Na persze utolsó. A bulldogot is egyre szebbé és egészségesebbé teszik a tenyésztők. És ez csak egy példa volt. A divat érdekli őket.
2016. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én vagyok a 7 kutyás válaszoló.Nálam ez szerelem, nem a pénzért fogtam bele.Egyszerűen csodálom a szépségüket az okos kis buksijukat, a gyönyörű természetűket.Csodálatosak és nálunk itthon, mint az én legújabb kis kanom, nincs több,ha rajtam múlik nem is lesz,kizárólag külföldre vihetők a kiskutyák.
2016. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmilyet!!!! Mindenképpen mínuszban leszel vele! Ez nem megélhetési forrás hanem szerelem!
2016. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megélni nem egy másik élőlèny kihasználásából lehet, hanem munkából.

Mondjuk ha van tapasztalatod és nem kevés tudásod a fajtához akkor hajrá! Ellenkező esetben csak szaporító leszel,azokat meg a NAV nem szereti és többet buksz majd rajta mint amennyit nyersz.

De ha úgy érzed, hogy tisztában vagy a genetikával, hogy melyik állatot kell kivonni a tenyésztèsből ha foghibás, szőrhibás, nem megfelelő az idegrendszere stb és van pénzed állatorvosra, szűrésekre meg kiállításokra, akkor csináld.

2016. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!