Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador retriever tarthato...

Labrador retriever tarthato lakasban?

Figyelt kérdés

Elso kutyam lenne nagyon tetcik ez a fajta kutyus kinezetre is es termeszetre is !

De viszont lenne egypar kerdesem vele kapcsolatban:

Mennibe kerul egy ilyen kolyokkutyus?

Mivel etessem hogy szep es boldog kutyus legyen? A pedigree az jo? Persze nem csak szaraz kajat adnek neki !

Es lakasban tartva mennyi mozgast biztositsak neki?

Es milyen nevet adnatok egy zsemle szinu fiu labrador nak??

A valaszokat elore is koszonom !!


2016. aug. 9. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Először is,ajánlanám figyelmedbe, A Magyar Helyesírási Szótár legfrissebb kiadását.
2016. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Na szóval először is , igen tartható de nem nagyon ajánlott mert mindent lever az asztalról és mivel aktív úgy rombolhat is. A pedigree az egyik legszarabb tápnak nem nevezhető szemét amivel etetni tudsz egy kutyát. jó minőségű táp kell, Acana, brit permium meg hasonlók. Majd a tenyésztő megmondja mennyi egy ilyen kölyök de kb 100K fölött van. Lakásban tartva 3-4 séta kell neki habár lépcsőztetni nem ajánlatos a séták hosszúsága legyen 2x 30 perc és 1x 2-3 óra vagy több. A név pedig: Beni, Zsömi
2016. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja és amíg könyök 2-3 óránként kell levinni hogy szobatiszta legyen. Kutyaovi-kutyasuli legyen a szocializáció miatt. Hány éves vagy egyébként? (#2 voltam)
2016. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*kölyök
2016. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2: koszonom szepen a hasznos valaszod !

A pedigree az miert nem jo eledel?:o

A setara lenne idom, reggel es este 2-2 orat! Meg persze mellette meg levinnenk pisiltetni es amig pici akkor tobbszor is :)

A lepcsozes nem gond mert van lift:)

(20/N)

2016. aug. 9. 16:40
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Tartható, de nem ajánlott. Túl nagy. Eső után szépen fog kinézni a falad, amikor megrázza a bundáját. Vagy eltörik valamit, amikor ugrál.
2016. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A te rendszered is jó az a lényeg hogy a napi 3 séta kötelező. Egyébként ha mindent jól csinálsz 3-4 hónapos korára már szobatiszta szóval az csak 1-2 hónapig tart. A pedigré azért nem jó mert kevés benne a hús, sok az ízfokozó és a színezék.
2016. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem az eső nem gáz. Viszel magaddal egy kis törcsit és mikor hazaérsz áttörlöd és már jó is én is így csinálom. Esőben ne sétáltasd sokat mert megfázhat meg amúgy sem túl élvezetes esőben sétálni
2016. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ertem rendben koszonom szepen a hasznos valszokat fel pontoztam titwket ! :)
2016. aug. 9. 16:50
 10/19 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jo lenne neki majd??

2016. aug. 9. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!