Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inkább Golden retriever vagy...

Inkább Golden retriever vagy angol cocker spániel?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok szívesebben? Miért? Tudom,hogy ez nevelés kérdése ,úgyhogy nem kell, jönni ,hogy biztos kezdő kutyás vagy,de dalmatával melyik jönne ki jobban?
2016. júl. 25. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A spánielek szeszélyesebbek tudnak lenni, mint a Golden Retrieverek.
2016. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik osztálytársamnak az egyik fajta van, egy másiknak pedig a másik. A spániel kicsi marad, viszont a golden retriever elég nagyra nő. De, gondolom ezt te is tudod. Ha meg tudod oldani, hogy legyen elég helye, akkor én a golden retrievert választanám. Az oszt. társam is a mamájánál tartja, mert ő kertes házban lakik. A spániel is aranyos, de én a golden retrievert jobban szeretem. Szerintem aranyosabb :)
2016. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Valamint szerintem a golden retriever barátságosabb. Nagyon sokszor vittem már le az oszt. társammal a spánieljét, és egyáltalán nem barátságos más kutyusokkal. Ugat, morog stb... Pedig a kutya be is van tanítva és mindig azt csinálja, amit mondanak neki. Mindenkire hallgat. De az ilyen esetekben nem bír magával. A golden retrievert is vittük már le együtt, vele semmi baj nem volt, barátságos kutya :)
2016. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha te fogsz vele élni 10-15 évig miért mi válasszunk neked kutyát?
2016. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a spánielr választanám. Mert kisebb. Én jobban szeretem a kicsi kutyákat mert nekem alap hogy bent legyen viszont nagy kutya nagy sáros mancs 😀
2016. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

A 2 fajta nem különbözik annyira. Mind2 vadászkutya, azon belül is vizi vadászatra használták eredetileg, átlagosan mind2 szereti úszni, szeret sportolni, természetben lenni. Ápolásuk nem túl nehéz, a reti hajlamosabb az elhízásra, bélcsavarodásra, spáni meg csípőproblémákra. Mind 2 kutya jó családi eb, nem túl nehéz tanítani, de a reti kicsit könnyebb eset. Házőrzőnek a spániel jobb valamivel, a reti max halálra nyalja a betolakodót.

Igazából rajtad függ, melyiket választod, az igényeik hasonlók, ezt gondolom tudod nekik biztosítani.

2016. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem golden retriver (remélem jól írtam) az sokkal barátságosabb.De ez attól füg hogy milyen idős.Ha kölyök akkor jobban össze fognak szokni.
2016. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mit választanék ezek közül ? Cocker spánielt. Nem szeretem a nagykutyákat annyira.
2016. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!