Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit képzelnek azok az emberek,...

Mit képzelnek azok az emberek, akik láthatóan keverék kutyákat pénzért árulnak?

Figyelt kérdés

Tényleg azt hiszik, hogy el tudják őket adni? Sokszor rosszul sikerült keverékeket hirdetnek, westienek, yorkinak, amstaffnak, vagy annak amire egy picit hasonlít.

Még egy hirdető, ami rendkívül felbosszantott:

[link]

Szerencsétlen kutya két éves és már kétszer lett fedeztetve. De ha mindez nem volna elég a tulajdonosa szaporítási célokra ajánlja, mert szép kiskutyái lettek. A vicc az egészben, hogy a szuka tutira nem fajtatiszta.

Legszívesebben elhoznám szegényt, de ezzel csak a mocsok szaporítót támogatnám és sajnos most nincs lehetőségem újabb kutya befogadására.

Meg szerintem az is felháborító, amikor valaki a 10 hónapos kutyáját ajánlja fedeztetésre meg egy ápolatlan, keverék kutyával vállal fedeztetést.


2010. ápr. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
:((
2010. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
wáá, ezek engem is felbosszantanak. :S "múltkor" egy csivavának hirdetett kiskutyát akartak eladni, de inkább valami tacsi-csivava mix. lehetett. nemrég meg kerestem eladó rottweilert, (azóta már vettem) és az egyik hirdetésben ez állt: "hosszúszőrű rottweiler eladó" pedig csak rövidszőrű létezik. :S
2010. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
van aki azért árulja pénzért, mert aki fizet egy kutyusért "általában" utánna jobban tartja... nem dobja ki olyan könnyen. hiszen ingyen elhozni egy kutyust gyors és könnyű, aztán kidobni is ugyanúgy..
2010. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úúú.... ha még fajtatiszta is lenne, elég csámpásnak tűnik, de lehet h a kép miatt, rossz a beállása.

elég szomorú h ilyen primitiv emberek vannak, akik nyilvánvalóan keveréket árulnak fajtatisztaként.

gondolom a kölykeit is fajtatisztaként adta el, aztán majd azokat is szaporitják és azért ilyen leromlott jónéhány kutyafajta :(

2010. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kutya!:( Köze nincs az ónémet juhászhoz sovány,teljesen össze van szakadva!

Az lenne neki a legjobb ha valaki megvenné és azután ivartalanítanák!Szépen rendbe lehetne hozni ezt a kutyust de a gazdáját azt ki kéne golyózni!

2010. ápr. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szegény kutya...

Felháborítónak tartom ezeket a hirdetéseket én is. Ha még azért kér pénzt, hogy az oltásokat fedezze, de keveréknek hirdeti, az részben elfogadható, de van elég kutya a menhelyeken, a tk. nélkülieket, tenyésztésre alkalmatlanokat mind ivartalanítani kéne.

2010. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tényleg azt hiszik, hogy el tudják őket adni?"

Igen, el tudják, láttam már olyat, hogy valaki 30 ezerért megvett egy kutyust, akiről az eladó mondta, hogy keverék.

2010. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Úgy értem, a vevőnek mondta.
2010. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!