Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie vêlemêny?

Border collie vêlemêny?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 21:12
 1/7 anonim válasza:
71%
Nekem is Border Collie-m van. Könnyen tanítható,nagy a mozgás igénye,naponta fésűlni kell.
2016. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a fajtanak jellemzoen sok mozgas es munka kell, ha ezt meg tudod neki adni semmi gondod nem lesz.
2016. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hűséges, játékos állat, de sokat kell vele foglalkozni.Illetve igen, nagy a mozgásigénye.
2016. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon értelmes, könnyen és gyorsan tanul - jót és rosszat is!

Emiatt igen könnyű elrontani a nevelését.

Hatalmas feladatigénye van, rengeteg foglalkozást, munkát igényel. Ha ezt nem kapja meg, akkor talál magának elfoglaltságot: szökés, ásás stb.

2016. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van de ha egy héten 1x nem megyunk agilityre vagy terelni akkor rág, tép stb
2016. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

nekem egy nyugis show típus van, az első pár évben szétrágott egy jó pár dolgot. én mindig is sokat foglalkoztam vele, de valahogy nekem "kevés" volt.

15-20 perc intenzív labdázással simán el lehet fárasztani.

2016. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

15 perc intenzív labdázás?

Akkor az kerti dísz nem border. Nekem is show vonalból van kutyám, de napi szinten igényel mozgást, 2 órát simán elvagyunk minden nap. Reggel úszás, napközben egy kis engedelmességi+trükk+társas és heti 1-2 alkalommal még ezek mellett agilityzik és terel

2016. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!