Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka legyen vagy kan?

Szuka legyen vagy kan?

Figyelt kérdés
Törpe tacskót szeretnék első kutyának. Melyik nem kezelhető könnyebben tacskóknál?

2016. aug. 14. 00:09
 1/5 anonim válasza:
szukaszukaszuka
2016. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kanok önfejűbbek, a szukák, amikor tüzelnek ezt bepótolják. Mindkettő könnyen kezelhető, ha tudatosan, következetesen neveled őket már kis koruktól kezdve.

Tudniuk kell, hogy ki a falkavezér, nyilván ezt nem erőszakkal kell elérni. :D

2016. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nevelés kérdése. Ivartalanítanátok? Mert akkor szinte mindegy. Ha nem ivartalanítjátok, akkor szerintem egy kan jobb volna, ugyanis a szukák tüzeléskor... Hát mit ne mondjak, mindent összevéreznek.
2016. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fajtafuggo is. Van par fajta ahol a szuka sokkal dominansabb es szemetebb, mint a kan. Tacsinal en nem tudom sosem volt, de igazabol ez abszolute habitus fuggo. A szuka kutyam egy igazi kancso, nem egyszeru eset, mig a keverek kan Labim, egy tunder a maga 35 kilojaval mintha egy oleb lenne.
2016. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szuka tacsim van, ivartalanított. Minden kutyám szuka volt, mert engedelmesebbek (meg finomabb formájúak). Ezelőtt nem ivartalaníttattam, de soha többet ilyen nem fordul elő. Egy kutyám gennyes méhgyulladásban pusztult el, kettő emlőrákban (az egyik tacskó)és az áttéteikben. Azóta hangosan kiabálom, sok helyen, hogy ha nem tenyészteni kell a kutya, akkor sebész és műtét neki!

Mivel megszabadították az évente kétszeri ivarzástól és a vele járó dilitől, maga a kedvesség és vidámság. Unokabiztos és jó pajtás a gyerekeknek. Fáradhatatlan barát.

2016. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!