Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem spanomtól egy...

Most vettem spanomtól egy 7honapos szuka staffordshire bull terrier kutyát! Szerinbtettek mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

Vettem egy 7honapos szuka staffordshire bull terrier kutyát.... és nem tudom mi legyen a neve ! Eléggé robusztus izmos testalkattal rendelkezik! és ebből ki indulva szeretnek valami nagyon szép nevet adni neki ! Anyu gondolkodott meg a Rita és a dzseni nevekben .. Szerintetek az jó név neki ??


A válaszokat előre is köszönöm !


2016. ápr. 3. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Rose
2016. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Luna,Lara,Athéna,Héra,Zara,Gina (dzsina), Angie( endzsi)
2016. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

(Min)nevah[Neva]


A Rose nekem is tetszik.


De lehetne pl Saddie, Maggie(ez szerintem staffis:3)

2016. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es szerintetek a dzseni az illene egy ilyen kutyára
2016. ápr. 3. 12:30
 5/9 A kérdező kommentje:
A Rose es a hera nekem is tetszik csak hera nevű kutyám már volt és nem akarom azt a nevet adni neki
2016. ápr. 3. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Pitbullom van - Zira
2016. ápr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig mi volt a neve? Ha az nem tetszik, akkor esetleg valami hasonló hangzásút válassz (pl. Bodri - Kormi) hogy könnyebben hozzá és hozzád szokjon.
2016. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jenny szerintem inkább kistestű ebekhez illik,legalábbis 3 Jenny nevű kistestűt ismerek (yorki,csivava és egy bolognese)


Illetve legjobb barátnőm is Jenny :D :D



Nem tetszik az előző neve? Csak hívták vhogy.

2016. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Roxy lett .. De először dzsenna volt a neve csak annyira nem volt törődve a kutyával hogy meg a nevére sem hallgatott
2016. ápr. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!