Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig legyek mérges a...

Mennyi ideig legyek mérges a kutyára miután leszidtam?

Figyelt kérdés
9 hetes kutyát, ha leszidjuk, utána meddig legyünk rá mérgesek? Mennyi idő múlva lehetenni játszani vele?

2016. aug. 14. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy a 9 hetes kutya magába zuhan, ha te leszidod?

Ha neked nem tetsző dolgot csinál, azt megakadályozod, letiltod, azonnal. Utólagosan leszidni valamiért pedig semmi értelme.

2016. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván megakadályozom, és nem utólag szidom le... De ha csak annyit mondok hogy nem szabad, abból nem tanulja még egy hamar, a szidásból még érzi, hogy ez komolyabb dolog és tényleg ne!
2016. aug. 14. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Semeddig. Leszidni sem kell, még ehhez nagyon fiatal. Inkább terelni kell a helyes irányba. Ha olyat csinál, amit nagyon nem kéne, akkor azt fizikailag megakadályozod, rámordulsz, és eltereled másfelé. Utána nem kell már mérgesnek lenned rá.
2016. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn ezt csak játéknál alkalmaztam, pl ha bedurvult akkor abbahagytam a játékot és 5 perc múlva folytattam, de amúgy másnál nem
2016. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy 9 hetes kiskutyának azt mondod--nemszabad!- fogalma nincs róla, mit jelent.A tiltás mellé alkalmazni kell fizikai ráhatást is. Pl eltolod, megakadályozod, hogy odaérjen a tiltott dologhoz, stb.

Ha egy kiskutyának te elkezded magyarázni, hogy " csűnya, rossz kiskutya, nem esszük meg a papucsot. Én most nagyon haragszom rád" , akkor abból nem sok mindent fog megérteni.

2016. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!