Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák orra kivilágosodik?

A kutyák orra kivilágosodik?

Figyelt kérdés
van egy labrador kiskutyám, úgy másfél hónapja hoztuk el és akkor még fekete volt az egész orra, mostanra szinte az egész orra rózsaszín...ennek így kell lennie?
2010. ápr. 19. 16:22
1 2
 1/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Hát nem tudom,hogy ennyire durván is elő szokott-e fordulni,de nekünk a 6 hónapos francia bulldognak kicsit világosodott az orrtükre. Régebben egy németjuhász kölykömnél tapasztaltam ilyet,de ez az évszakokhoz kötődött.
2010. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem..szinte minden kölyök kutyának fekete orra van..és utána változik meg a szine
2010. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Akiteki ***** válasza:
Pigmenthiány. Előfordul, semmi baja nem lesz tőle.
2010. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a mi aranyszínű hovawartunknak már egészen pici korától rózsaszín volt az orra. később besötétedett, most olyan rózsaszínes fekete.
2010. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pigmenthiány! Már egy hetes korukban elkezd pigmentálódni a kiskutyák orra, és az nem kopik csak úgy le! Nem értem hogy amikor elhoztad fekete volt, most meg rózsaszines? Nem sérült meg az orra?
2010. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem...

de nem egyről a kettőre történt.

furcsállom hogy ilyen gyorsan...

2010. ápr. 22. 07:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont fordítva szokott lenni.

A kiskutyák rózsaszín orrocskával születnek, és napról napra, szinte pöttyönként feketedik be nekik.

Jobb lenne orvossal konzultálni, szerintem ez nem normális folyamat.

Üdv.

2010. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most voltunk orvosnál és nem mondott rá semmit.
2010. ápr. 22. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez csak egy feltételezés :


De biztosan Fajtatiszta a kutyusod ??

Nem lehet hogy befilcezték az orrát , és lassan lekopott , vagy valami hasonló ??


Egyébként a Labrador orra:


Az orr széles és az orrlukak jól fejlettek. Az orr fekete kell legyen a fekete és sárga színű kutyákon és barna a csokoládé színűeken. A világosabb színárnyalatba átmenő orr nem hiba. Teljesen rózsaszín orr vagy a pigment teljes hiánya kizáró ok.

2010. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, a retrieveres barátaimnak mindegyik kutyája végigmegy ezen. Nincs semmi baja a kutyusodnak ne aggódj!
2010. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!