Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin Labrador fajtatáp...

Royal Canin Labrador fajtatáp vélemények?

Figyelt kérdés
Most vettem a kutyámnak, nagyon szereti. De csalódtam, hogy a zsákon olvasva az első összetevő a kukorica, aztán a rizs. A gyártó honlapján érdekes módon a hús volt az első hozzávaló, ezért is rendeltem a tápot, úgyhogy igencsak félre lettem vezetve.

2016. aug. 15. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam JÓ RC táppal. A fajtatápok is egy jó marketingfogás, hogy megvegyék az emberek. Bármilyen furcsa, a golden is pont ugyanúgy egy kutya, mint a boxer vagy a westi. Alapból ugyanarra van szükségük, eltérő mennyiségben.

Ha meg már specifikusan akarunk etetni, azt nem táppal kell megoldani, mert vagy EGYÉNILEG állítod össze az ételt, az alapján, hogy minden kutya MÁS... vagy megkeresed a lehető legjobb tápot, ami mind beltartalmilag, mind árban megfelelő, és a kutyát jó kondiban tartja.Az utóbbi esetben nem kell fajtatápot vásárolni, mert nem minden golden egyforma. Plusz hülyeség az egész :D

2016. aug. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Royal csak annyiban jó, hogy vannak gyogytapok. Ha nem kell gyógytap, szerintem vegyél magas hústartalmú tápot ennyi pénzért.
2016. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ár-érték arányban valóban borzalmas, igazából csak középkategóriás táp, mégis szuperprémium áron adják. Szóval a Royal árából sokkal jobb tápokat tudnál venni. Az viszont jó, hogy megnézted és észrevetted.


Őszintén mondva én is szoktam Royalt venni, mert szeretik, de csak a változatosság miatt, egyébként Britet esznek. Persze ezek a fajtatápok általában fölöslegesek, de nekem pl csivavám van és fontos az apró szemcse méret, ezért szoktam neki Royalt is venni, ha lenne Magyarországon is Brit Petit, akkor egyből olyat vennék. Röviden-tömören ízlik neki és bevált a Chihuahua táp. Az összes kutyámnak csak kis kiszerelésben veszem a Royalt, mint finomság, egyedül a csivava eszi mint főeleség.

2016. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!