Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyumékat hogy...

Hogy vegyem rá anyumékat hogy vegyenek nekem németjuhászt?

Figyelt kérdés
Van egy uszkárunk de az bent a lakásban van..és az udvarra szeretnék egy német juhászt..nincs kicsi kertünk de olyan nagy se..az a baj h anyának vannak virágos kertjei..és nem szeretné ha kikaparná ..de tisztába vagyok vele h fogja és rágni is fog..Mit tegyek segítsetek!!!
2010. ápr. 19. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Akármit fogsz oda rakni akkor is ki fogja kaparni.Esetleg ahol növények vannak azt el kell keríteni egy kisebb kerítéssel de az stabil legyen.

2010. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem is németjuhászom van, kiskorába nemcsak az NJ,hanem az összes kiskutya kaparászik meg kihuzza a virágokat,letapossa stb,

de meg lehet tani8tani hogy ne tapossa le,meg hasonlo,

én suliba járok az enyémmel,és otthon is tanitom,foglalkozok vele,

nálam is sokszor kapar olyan gödröt hogy eltünik a kutya benne,1,5éves,,de megtanitottam arra hogy anyám virágait ne tépje le,meg ne tapossa le,sok türelem, jutifalat kell hozzá,


de az ásás még megmaradt,

2010. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 ÉVES VAGYOK
2010. ápr. 20. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Háát...Én sem vennék a 14 éves gyerekemnek kutyát.Az mindig a szülőre marad. De ha kitartóan mondogatod hogy Te szeretnél és TE fogsz róla gondoskodni előbb vagy utóbb megengedik.
2010. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azok ti vagytok..
2010. ápr. 21. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizony mi. Tudjuk hogy mit gondolhatnak. Te még kicsi vagy hozzá.
2010. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok kicsi..eggyálltalán nem vagyok kicsi van 3 lovam

meg kutyám,macskám,mókusom....

2010. ápr. 29. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek neked másik kutya az "udvarra", ha már van egy? TAlán valami betegség miatt nem mehet ki? 14 évesen elég érett, és jó fizikumú vagy egy németjuhászhoz? MEnhelyről hozz el egyet, akkor ingyen is van, csak az oltását kell kifizetni, és talán szüleid is könnyebben belemennek, ha megmenthetik.:)
2010. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!