Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaválasztás segítséget...

Kutyaválasztás segítséget kérnék! (? )

Figyelt kérdés

Van két kutyafajta ami közt gondolkodok: beagle vagy labrador retriever.

A beagle-t egyszeruen imádom fogalmam sincs hogy miért mert a szökés-makacssága nem tetszik, de mégis felé húz a szívem, de van egy olyan érzésem, hogy csak megkeserítrnénk egymás életét de nemtudom..

A labradort is imádom kis bolond de mégis taníthatóbb és gazdifüggőbb ugymond ..

Légyszíves segítsetek meggyőzni, hogy melyik legyen:(



2016. aug. 17. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Az én kutyám csak félig beagle, de tényleg égetnivaló. Nagyon meglátszik rajta a vadászkutya természet. Teljesen hiperaktív, folyamatosan ugat, napi több óra intenzív fizikai és szellemi munkát igényel. Ha nem tudod azt vállalni, hogy minden nap elviszed sétálni, és nincs lehetőséged olyan helyre vinni, ahol póráz nélkül rohangálhat, akkor nem ajánlom. Engedetlen és viselkedés zavaros lesz, ha nem elégíted ki a szükségleteit. Ha nem vagy egy végtelenül türelmes, örökmozgó ember, akkor sok bosszúságot fogtok okozni egymásnak.
2016. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez lég sok mindentől függ. Helytől, időtől, pénztől...stb
2016. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Labrador. Nekunk is az volt es nagyon szerettem.
2016. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy lakásban lakom, de időm az lenne rá napi 3-5 óra nagyjából, alapból szeretek sétálni futni biciklizni túrázni és imádom a kutyákat.
2016. aug. 17. 14:00
 5/18 anonim válasza:
55%
Üdvözlet ! Az örökbefogadáson nem gondolkodtál? Hidd el, hogy bármilyen kutya boldogságot hoz majd az életedbe. Ez nem fajtafüggő. Sok sikert a továbbiakban!
2016. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Beaglet lakásba nem nagyon lehet tartani. Túlságosan magas energiaszintű, nem foglya magát jól érezni, ha nincs legalább egy kis udvarod. Amint kiteszed a lábad otthonról, rombolásba és ugatásba fog kezdeni, aztán majd mennek a bejelentések a jegyzőnek a szomszédoktól.
2016. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Te is érzed, hogy a beagle nem neked való. Tudom, hogy cuki, de ha a jelleme nem tetszik, akkor ne vegyél ilyen kutyát.
2016. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen és a labi srm lakásba való, neki is kéne az udvar, lehet vmi kisebb-lustább fajtát kéne választani vagy ntudom talán egy terrier féle ami aktívabb de mégis jobban elvan lakásban?
2016. aug. 17. 15:01
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha valóban van napi 3-5 órád a kutyára, akkor bármit tarthatsz szinte lakásban. Nem a kertben kell lemozgatni,hanem séta közben és 3-5 óra akár egy bordernek is elég.
2016. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Terriert ne vegyél lakásba még nagyobb energia szint mint a beagle . Valami bulldog vagy öleb féle kéne inkább de én is csak a menhelyet tudom javasolni
2016. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!