Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van bichon havanese...

Akinek van bichon havanese kiskutyája írna róla pár sort?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2016. aug. 18. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Úgy hívják, hogy Fufi, de néha Fufikának szólítom. Egyikre se hallgat, úgyhogy tökmindegy. :D Csak megkötve viszem le, másképp a sok hülye nagy dög megenné, mert azokat a gazdáik mindenhol szabadon eresztik, hiába építettek milliókért kutyafuttatókat mindenfele. Nem szeretem összeszedni utána a kakáját, de muszáj, csak ezzel a feltétellel kaptam kutyát.
2016. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első ne itt unatkozz...

Nekem bolognesem van, de ismerünk havaneseket is.

Ami szerintem előnyére válik az összes bichonnak, hogy nem hullik a szőrük, nincs jellegzetes kutyaszaguk, szerintem könnyen tanulnak, ha következetes vagy és nem hanyagolod el a nevelést, csak mert kiskutyák.

Nagyon szeretnek az ember közelében lenni, alkalmazkodnak az életviteledhez.

Az enyém nagyon jól viseli azt a 8 órát amíg dolgozom, alszik egész délelőtt.

Ami nekem nehézséget okozott minden eddigi bichonomnál az a szobatisztaság.

2016. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 2 - Honnan tudod, hogy mit csinál olyankor, amikor te nem vagy otthon?
2016. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy labim van, de a húgoméknak van egy fiú havanesejük, kedves, okos kis jószág, már nem mai gyerek és nem tudok róla, hogy különösebb problémájuk lett volna vele. Kedveli az embereket, a gyerekek nyúzását jól viseli. Ami meglepő és sokan nem gondolnák, hogy egy ilyen kiskutya is simán végigmegy egy 10-15 kilométeres túrácskán zokszó nélkül.
2016. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy néha átnéz a nagymamám és mindig alszik, nem is kell fel üdvözölni. Mikor én érek haza szintén a helyén pihen. Onnan tudom, hogy ismerem a saját kutyámat okoska...
2016. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!