Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Békéscsabai állatkórházban...

Békéscsabai állatkórházban ivartanalítatta már ki valaki a Kutyáját?

Figyelt kérdés

Van egy pomerániai törpe spicc jellegű kislány kiskutyám akit ivartalaníttatni szeretnék, mivel féltem a gyulladásoktól, daganatoktól egyéb betegségek és fertőzésektől. Az első tüzelését sem szeretném megvárni mert rengeteg kóbor kan kutya van a környéken és az enyém hiába szobakutya mert ugye nem lehet bennt mindig. Szeret az udvaron lenni. Törzskönyve nincs , tehát kuskutyát amúgy sem nagyon szeretnénk neki.

Érdekelne, hogy ez a műtét , hogy zajlik, Mik utána a teendők , és hogy kb mennyibe fog ez kerülni. Békéscsabai állatkórházra gondoltam, mert az van a legközelebb és nem hallottam róla eddig rossz véleményt. Valakinek esetleg ehhez hasonló személyes tapasztalata?

Előre is köszönöm! :)



2016. aug. 19. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a szív utcai állatkórházban tervezem kutyusomat ivartalaníttatni.

Nem tudom, hogy pontosan hogy végzik az általad említett helyen, de ezekre azért érdemes rákérdezned:

"Kanoknál érdemes rákérdezned az orvosnál, hogy csak a heréket távolítaná-e el, vagy a herezacskót is. Szukáknál pedig van, aki csak a petefészkeket távolítja el, más a méhet is (talán ez utóbbi a jobb megoldás). A lényeg az, hogy az ivartalanítás ne csak „elkötést” jelentsen – ez a régi módszer ugyanis nagyban növeli a betegségek kockázatát, ráadásul az ivari viselkedés is megmarad."

2016. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. okt. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!