Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fehérvári Alpha-Vet Állatkór...

A fehérvári Alpha-Vet Állatkórházban mennyibe kerül az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
20-25 kg közötti szuka kutyát szeretnék ivartalaníttatni. Már írtam nekik e-mailt, még nem válaszoltak, a vezetékes telefont nem veszik fel. A mobil számot nem akarom hívni, mert az sürgős esetekre van, ez pedig nem az.
2012. nov. 2. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a rendelőt is keresd fel, én voltam ott egyszer, nagyon aranyosak, barátságos a környezet.

De ha az Alpha-vethez ragaszkodsz, próbáld többször hívni a vezetékest, nekem még mindig felvették.

2012. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első voltam: A Wald-Vet-re értettem, a Régi csóri útira
2012. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alpha-Vet Fehérváron az egyik legdrágább rendelő, hacsak nincs éppen ivartalanítási akció.


A Lublói utcában ivartalanítási akció keretében 16eFt lenne nektek.


[link]

2012. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát igen, az Alpha-Vet tényleg drága, a másik kutyánkat ott ivartalanítattuk tavaly, az ivartalanítási akció keretében és úgy is közel 30 000 ft-ot fizettünk. Nem ragaszkodom ehhez a rendelőhöz, csak ezt ismertem.
2012. nov. 3. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Steigerwaldékat kérdezd még meg Szárazréten, 22/336-871. Ők is nagyon jók és az árak sem rosszak.

Vagy még Dr. Laktkovics Gyöngyit, ő is remek orvos - 22/504-390.

De a Lublói utcában is van tapasztalatom, mi dp röntgenre vittük oda a kutyusunkat Dr. Molnár Józsefhez, ők is nagyon jók :)

2012. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!