Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért telik fel rövid időn...

Miért telik fel rövid időn belül a kutyám bűzmirigye?

Figyelt kérdés
Két hónap alatt harmadszor kell vinnem kiüríttetni!Már kétoldalt teljesen lerágta a szőrt a combján,sokat vakarózik és a hátán fetreng a fűben.Ezt lehet műteni?
2016. aug. 19. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha egyszer kiürítteted, utána folyton vinni kell.
2016. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt még nem hallottam!Talán egy hét alatt is feltelik neki.Valamilyen injekciót is kapott.
2016. aug. 19. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ha 1x kiürítteted utána mindig újragyűlik. Mi is it rontottuk el de ez a 2 hónap alatt 3x nem normális. Mi kb fél évente hordjuk e miatt. A doki mit mond erre? HA semmit csak nyomogatja sztem vidd el másik dokihoz és vizsgáltasd ki. Egyébként ha adsz neki csontot attól keményebb lesz a széklete annak elvileg termszetes módon ürítenie kéne a bűzmirigyeket.
2016. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma még elviszem ugyanahhoz a dokihoz és kikérdezem evvel kapcsolatban,mert így nem túl jó,hogy 3 hetente viszem hozzá.Köszi szépen a segítséget!
2016. aug. 19. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!