Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tarthatnék...

Milyen kutyát tarthatnék lakásban?

Figyelt kérdés

Szertnék egy kutyát lakásban lakom és nem tudom milyen fajtát válasszak nem olyan kicsi a lakásunk 95négyzetméter naponta 3× tudnánk levinni sétálni és sok park van a közelünkben. Nekem a biggle ( bocs ha rosszul írtam) tetszik a legjobban de nem ragaszkodom hozzá.

Az értelmes válaszokat megköszönöm.


2016. aug. 20. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Az BEAGLE és nem való lakásba, főleg ilyen hozzáállással ...

Először is azt javaslom, hogy olvass el legalább egy könyvet általánosan a kutyatartásról. Ez alapján nézz szét a kistestű kutyák közt.

2016. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem csak sétálni kellene ám vele. Nevelni, tanítani, lelkileg és fizikailag is lefárasztani. A beagle vadászkutya, és manapság ez a fajta is divatkutya lett, ezért is nem ajánlott tartani lakásban(ha tenyésztőtől vennétek akkor is ott maradt a másik probléma). Éppen ezért nagyon pörgős, ha szaporítótól vennétek akkor még beteges fajta is. Én egy menhelyi keverék kutyust ajánlanék, ami már nem kölyök. Igaz az örökbefogadás manapság nem "divat", de nektek még is ez lenne a legjobb választás. 1. Megmentesz egy kutyát,és így annak a kutyusnak a helyére egy másik utcai kutyus kerülhet be a menhelyre. 2. Egy ivartalan idősebb menhelyi kutyus már nem annyira pörgős, és nevelni se kell annyira. Olvasgass kutyás cikkeket, menj be pár menhelyre, garantálom h nem jössz ki üres kézzel :)
2016. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
20%

Én vmi bulldogot ajánlanék,pl.francia,vagy angol

Igaz ezek rohadt drágák

Vagy egy mopsz

2016. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Csivava, palotapincsi, törpeuszkár, és ezekhez hasonló ebek valók lakásba, a nagyobb termetű kutyák lakásban tartása közönséges állatkínzás.
2016. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Én a bichon bologneset vagy bichon havaneset ajánlom 😊

Mert nem hullik a szőre és nem is allergizál, nagyon barátságos, nincs kutyaszaga,társaságkedvelő és nagyon ragaszkodik a gazdájához. 😊 Nekem is bichonom van, most négy hónapos az én kis Kókuszom.😃Remélem tudtam segíteni,barmilyen kutyust is választasz végül, legyen nagyon sok örömötök egymásban. 😇

Üdv. egy boldog bichon gazdi 😃

2016. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat az első ketőnek üzenem hogy még csak 12 éves vagyok és csaknaz alapvető dolgokat írtam le. Még nem tudom hogy mehhelyről lesz-e mert mindenképpen kölyköt szeretnénk de természetesen elősször menhelyre megyünk majd és nem ragaszkodom ahhoz hogy beagle legyen
2016. aug. 20. 15:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként meg már volt kutyánk csak akkor még nem lakásban laktunk
2016. aug. 20. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Szinte bármilyet tarthatsz, aminek az igényeit ki tudod elégíteni.

Kölyökkutyát nem javaslok, mert azt még sokáig nem elég csak napi 3-szor levinni.

Menhelyről egy fiatal, de már felnőtt, kis mozgásigényű, nyugodt természetű, kis-közepes méretű keveréket javaslok neked.

2016. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


101 Nagykutya: Életmód kalauz kutyákhoz. :)


Jó kis sorozat és nem árt megnézni.

2016. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!