Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tude valaki fajtiszta németjuh...

Tude valaki fajtiszta németjuhászt vagy magyar vizslát 8000-10000 ft ért max? Kölyköt mindenképp

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhely. Sok a fajtiszta közöttük és akadnak kölykök is.
2010. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pont ugyanezt akartam írni, amit az első
2010. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
ááááááááááááááááááááááá...minden kutya fajtiszta, amit te akarsz kérdezni az fajtatiszta, de ennyiért nem kapsz fajAtisztát. De megnézheted fajtamentőknél, hátha találsz kölyköt.
2010. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Menhely és fajtamentők. De ha fontos neked, hogy a kutya fajtajelleget mutasson, akkor ne kölyköt válassz, mert abból még bármi lehet, hanem fajta-jellegű felnőtt kutyát! Ha meg az fontos, hogy igazoltan fajtatiszta legyen és kölyök, akkor szorozd meg tízzel az összeget amit rászánsz, és vegyél egy törzskönyvezett kölyköt tenyésztőtől!

(És azt mindenképp kalkuláld bele, hogy ezentúl a kutyatartás is benne lesz símán havi 10000 forintban.)

2010. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ennyiért keveréket vagy beteget kapsz, egy egészséges, fajtatiszta kutya 70.000ftnál kezdődik és határ a csillagos ég (olcsokutya.uw.hu). Ha nincs rá pénzed nézz szét menhelyeken és fajtamentőknél:

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ha fajtatisztát és egészségeset akarsz (tehát törzskönyveset) akkor gyűjtögess, ha tudnál szeretni egy hasonlót vagy annak kinézőt akkor nézegesd az oldalakat.


vagy ott az expressz ahol találsz 5000ft-ért is de az ha szerencséd van akkor csak keverék, ha nincs szerencséd akkor meg beteg, gyenge és fizetheted az orvost...

2010. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Pontosan!

Basszus egy egészséges fajtatiszta kutya jóformán megfizethetetlen, arról nem is beszélve, hogy a keverékek mindenre képesek, amikre a fajtatiszta társaik, plusz a dokival sem kell olyan gyakran találkozni. Ha én mindenáron fajtatiszta kutyát szeretnék, akkor azt tenném, amit az előzőmondott: gyűjtögetek.

És akarok is majd egy fajtatiszta am. staffot, ha lesz lehetőségem, nem érdekel mennyibe kerül. Egy csomó ismimnek van 10-15 ezerért am-staffja, és egyikük sem egészséges. A "legjobb" eset is csak a szőrtüsző atka és a csirke allergiás.

2010. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
attól függ, merre laksz. írj nekem privátot !
2010. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer vettem 10 000 Ft-ért "fajtatiszta" kölyköt (közép spiccet)...hát a gatyánkat is otthagytuk utána az állatorvosnál ,minden baja volt, és a heti 2X-i dokilátogatás ellenére négy hónaposan elpusztult. Szóval vagy rendes helyről vegyél rendes fajtatiszta kutyát, vagy keveréket. Nekem pl most egy gyönyörű roti-németjuhász keverék ivartalanított kis szukám van (az életét mentettük meg azzal, hogy elhoztuk). A kötelező oltásokon túl - lekopogom - nem kellett hozzá dokit hívni.
2010. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Olcsó kutya, többe kerül!

2010. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!