Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyánk...

Miért csinálja ezt a kutyánk mikor a párommal szexelünk és hogy lehetne megnyigtatni?

Figyelt kérdés

Bocsánat de azt hiszem ebben a kategóriában több értelmes választ kaphatok. Szóval.


3 és fél hónapos a kicsi és ha a párommal szeretkezünk totál kiakad. Nincs bent a szobában olyenkor nyilván. De először kétségbeesetten vonyít majd később hallan szűkölve bebújik a boxába. Majd ha előkerülünk iszonyú boldog. Szerintem azt hiszi bántjuk egymást. Mit lehet tenni azon túl hogy kizárjuk? Kapcsoljunk neki zenét? Volt már kutyám korábban őt nem érdekelte ez vígan aludt amíg mi akcióztunk a párommal.



2016. aug. 22. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne zárjátok ki. Ha hisztizik, szóljatok rá, zavarjátok el. Tanuljon meg viselkedni, mindenkinek az a legjobb :)
2016. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
a zene vagy a tv jó ötlet,az én kutyámnál bevált :)
2016. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És egy idő után megszokja hogy nem öljük egymást hanem mindenki túléli a dolgot?
2016. aug. 22. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél hónapos,nem lehet még sokat várni tőle. Majd megszokja idővel és elhagyja a vonyítást.
2016. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A mienk is ezt csinálta :D Emlékszem mindig siettünk, mert a kutya visít :D A miénknek az volt a baja, hogy kizártuk ilyenkor, amúgy meg soha. Nálunk megszokta, és máskor is kizárjuk és más helyekről is. Tiétek is biztos megszokja majd, hogy nem körülötte forog a világ :)
2016. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért megnyugtat hogy más is járt ebben a cipőben. Akkor nem a mi kutyánk a totál flúgos. Csak kicsit 😊
2016. aug. 22. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a szex a baja, hanem az, hogy kizárjátok. Ehhez kéne hozzászoktatni.
2016. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet be akar szállni. Viccet félretéve, nem vagytok zajosak? Lehet bántja a fülét.
2016. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szó ami szó nem szoktuk néma csendben.
2016. aug. 23. 21:39
 10/10 anonim válasza:
Szigetelőszalag mindent megold! Ragaszd be a barátnőd száját ne hangoskodjon.(természetesen viccnek írtam). A megoldás az hogy halkan csinálhátok
2016. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!