Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fit Active vagy bárányos...

Fit Active vagy bárányos Happy Dog?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig bárányos Happy Dog-gal etettem, de sokan dicsérik a Panzi Fit Active tápot. Szerintetek melyik a jobb? A Happy Dog talán kicsit magasabb árkategoria, de úgy látom a másikban több a hús. A kutyámnak érzékeny az emésztése, a legtöbb táptól megy a hasa, eddig a Happy volt a legjobb neki. Amiket próbáltunk: Hill's, Eukanuba (érzékeny gyomrú), AZP, N&D, Best Choice. Szóval néhányon már "végigmentünk".

2016. aug. 23. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
az én 4 hónapos németjuhászom bárányos fit active tápot eszik jelenleg, nagyon meg vagyok vele elégedve szép fényes a szőre szépen fejlődik. Egyedül annyi észrevételem van, mintha kicsit sokat kellene neki adni belőle az adagolás szerint. (de lehet nem így van)
2016. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny a kutyusom pocija. Én mindkettőt próbáltam. A bárányos és a halas változatokat is. Nekem a happy dog bárányosat meg sem ette. A fit active szerintem nem éri meg az árát. A happy dog halas nem volt rossz de találtam a neten egy új tápot amibe elég sok hús van és kevés gabona. A fitmin bárányosat. Gondoltam egy próbát megér. Azóta már a harmadik zsákot eszi a kutyusom. Előtte N&D lazacos tápot evett amit nagyon szeretett de nagyon drága is volt. A fitmin tápot ugyanúgy imádja. Annyi hogy kicsit több kell neki mint elő van írva. Én szoktam rá önteni egy kis vizet éss úgy nem olyan száraz neki. Sajnos elég mohón eszik pedig nem éheztetem.
2016. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a bárányost néztem ebből is, és nem az első összetevője a hús, bár abból sincs kevés. Lehet maradok még a Happy Dog-nál, végülis ettől végre a kutyámnak nincs pocak problémája. A többitől eddig olyanokat eregetett, hogy nem lehetett vele megmaradni egy szobában ;) Ettől most elég okés minden. De lehet ősszel megint beleásom magam.
2016. aug. 24. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A Happy dog nagyságrendekkel jobb, a Fit active egy vicc.
2016. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!