Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet az hogy a Német...

Hogy lehet az hogy a Német juhászom még mindig nem vedlette le a téli bundáját?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vedlik? Az azért elég hihetetlen.
2016. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hetente kétszer kefélem a bundáját de idén valahogy nem látom nyomát a vedlésnek.Eddig mindig levedlet július végére,de idén nem.
2016. aug. 24. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Tavasszal sem vedlett?

Mennyi idős?

2016. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam így évekkel ezelőtt. Új tápot próbáltam ki. Egyszerűen belesült az aljszőr, nem jött ki belőle.És másnál is ez a jelenség volt, aki azzal a táppal etetett.
2016. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó ég idén váltottam happy dogról Britre .7 éves a kutyus .
2016. aug. 24. 22:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljak vele ? Vigyem állatorvoshoz?
2016. aug. 24. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy orvos kellene még. meg lehet próbálkozni pl lazacolajjal, de olyan sokféle termék létezik , ami segít a szőr gondokon.

Egyébként hogy érzed? A téli aljszőre van még rajta?

2016. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy ámblok az egész.
2016. aug. 25. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudsz fotót tenni? pl olyant, ahol elhúzod a kezeddel a szőrt.
2016. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltunk ma orvosnál azt mondta az orvos hogy be van sülve a kutya szőre és be gyulladt a bőre.Át irányított a kozmetikushoz akivel együtt dolgoznak.Meg fürdette valami borlazítós kencében,és eltávolította a felesleges alj szőrt.Majd kapott injekciót antibiotikumot.Most teljesen máshogy néz ki hétfőn megyünk vissza az orvoshoz ha addig nem lesz gond.És váltanom kell tápot.A doki ajánlásával, megcsináltatom az allergia tesztet mert nem tudjuk mi váltotta ki ezt nála.Az orvos BARF-ot ajánlta,szóval erröl még nem halottam.
2016. aug. 26. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!