Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Van egy kuvasz-pum...

Mit tegyek? Van egy kuvasz-pumi keverék kutyánk 3 éves. Az idén nem növesztett mindenhol szép vastag téli bundát és ami van az is spőd. Szinte minden nap kap halolaj kapszulát, májat, de nem változik a szőre-

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki a csukamájolajat (humán patikában is kapható) s adható még hetente kétszer nyers tojássárga is.
2014. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mást nem vettél észre változást a kutyádon? Mert betegség is okozhat ilyen tüneteket.
2014. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lazac -, lenolaj, vagy ahogy az első írja, csukamájolaj...
2014. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel dokihoz kell menni,mert betegség lehet a háttérben.Egészséges,nem éheztetett kutya mindenféle kiegészítő nélkül szép bundát növeszt.Májat meg nem lehet naponta adni neki,sem folyamatosan halolaj kapszulát.
2014. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is először állatorvost kérdezz meg, mert lehet, hogy valamilyen betegség tünetéről van szó. Ami a halolajat illeti, szerintem ne kapszulásat adj neki, hanem natúr tiszta halolajat, ami folyékony formában kapható emberi fogyasztásra, azt jobban tudod adagolni. Az izlandi tőkehalmájolaj pld. nagyon jó minőségű és az ára sem horribilis. Amennyire tudom, sok kutyás használja.
2015. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!