Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyámnak karácso...

Alexakutya kérdése:

Mit vegyek a kutyámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani egypár dolgot, hogy mit érdemes venni a kutyának karácsonyra? Tudom néhány ember szerint nem érdemes venni semmit, de szeretem őket és én nem egy háziállatként gondolok rá, hanem családtagként!! Kutyaágy, meg amit könnyen szét tud tépni, nem ajánlatos. Ő egy cane corsó ha valakit érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm!! :)



2016. aug. 25. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Egy másik Cane Corso-t! Egy kispajtást, akivel boldogan játszhat! Milyen mesés lenne, nem?
2016. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Egy egész grillcsirkét.
2016. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az a legnagyobb ajándék, ha aznap egy kicsit többet foglalkozol vele (mondjuk egy fél órával tovább sétálsz a szokásosnál, vagy plusz egy séta aznap)


Meg a karácsonyi vacsora maradékából, ha van olyan amit nyugodtan megehet (nem fűszeres, nem olyan szilánkos csont) akkor annak nagyon fog örülni.


Néhány ajándékötlet (én is feleslegesnek tartom az ajándékozást, a kutty úgy sem érti, de ugye ártani nem árt, akkor meg miért ne, csak ésszel :D )


Tömör labda (azt nem szedi szét) vagy hasonló, jó anyagból készült kutyajáték, egy új kutyatál (esetleg fém, és arra rá lehet gravíroztatni a nevét) nyakörv, póráz, nagyobb jutalomfalat (állatboltban lehet kapni, olyan 3 db-ot csomagolnak egy zacsiba, például nyalóka vagy cipő alakú finomságok)

2016. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

Egy kutya a kaját, a labdát (bármit) és a szeretetet díjazza.

Nem az új nyakörvet, új rágókát stb...

És tök mindegy, hogy háziállatnak, vagy családtagnak nevezed, mert itt a legtöbb embernek a kettő ugyanaz. Nem lógsz ki a sorból. :P

Esetleg meg kéne próbálni nem előre "ítélkezni": "Tudom néhány ember szerint nem érdemes venni semmit"

2016. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Kutya társast, amivel együtt tudtok játszani ;)
2016. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok, így egy új kutya nem lenne jó így is van 2. Nem akarok senkit megbántani amit irtam, de olvastam egypár posztot és nem akartam hogy itt is teli legyen vele az oldal

A válaszokat köszönöm hogy ilyen gyorsan irtatok

2016. aug. 25. 14:54
 7/23 A kérdező kommentje:
jutalomfalatot igyis úgyis kap ételt is minden vasárnap abból amit eszünk
2016. aug. 25. 14:56
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Bérletet kutyasuliba. Persze járj is el vele.
2016. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Idegen kutyákkal és emberekkel nem jön ki. Elég veszélyes lenne a kutyasuli de köszönöm
2016. aug. 25. 15:08
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Akkor jó szocializációt... Annak biztosan örülne
2016. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!