Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyámnak karácso...

Mit vegyek a kutyámnak karácsonyra? Berni pásztor, másfél éves, lány kutya

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

enyém kistestű,játékot kap meg csontot:) Már megvettem neki egy félig labda,félig sípolós plüss madarat. Tavaly interaktív plüsst vettem neki,az nem tetszett neki,tanultam belőle:)

Szerintem egy jó nyúzható játék,és egy marhacsont minden kutya fantáziáját megmozgatja:P

2012. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos kérdés. :D

Kinti vagy benti kutya? Van valami, amire szüksége lenne? Fekhely, vagy ilyesmi? Esetleg valami játék?

2012. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem nekik, kíváncsi vagyok mennyire fog tetszeni nekik. Lehet hogy kiröhögnek....?

[link]

2012. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én Pedigree kutyafinomságokat meg egy sípolós gumicsirkét vettem neki :D
2012. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel az én kutyám a játékokért nem rajong, ezért egy 50 cm-s csontot kap. A cica meg halas kiscsontot :D
2012. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek minden nap karácsony... :D


Egy kutyának egy jó dolog van a karácsonyba az elékepesztően sok maradék :D Adj neki a megmaradt húsból meg zöldségből ami nem túl füszeres és hidd el boldog lesz.

2012. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a rengeteg maradék, megunt ennivaló lesz a kutyáé. A nászasszonyék is rengeteget pocsékolnak, tavaly is a kutya ette meg majnem a kimaradt rántott szeleteket. Meg még sorolhatnám hogy mennyi finomságot. Szóval ő ezt várja a legjobban, hogy ehessen valami olyat is, amit azért máskor nem nagyon kap. Meg ugye többször fog sétálni, mivel itthon leszek, stb. Jön a család, nyüzsgés lesz, amit szeret ugyancsak.
2012. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden karácsonykor csomagolópapírba teszünk neki jutifalatokat, és élvezettel cincálja szét:) Most lehet hogy egy rongyszőnyeget is kap a matracára:) A plüssök nem érdeklik, labdák se nagyon.
2012. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a kutyám legjobb barát sose válnék meg tőle de mégse értettem soha ezt a kutyánk ajándék dolgot -.-

Mégis mi a rézfánfütyülös kergemarha csíkos tökének az anyába kell ? :D úgy sem fogja fel... :D és mondom ény tényleg halálian kutyás ember vagyok volt van és lessz kutyám örökre de ez.. -.-

2012. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bármi ami kell egy olyan kutyának....... fésű új nyakörv, ház,kaja,pléd,játék.......

Vagy menj be egy kisállat kereskedöhőz és kérdezd meg tőle hogy mit vehetnél a kutyádnak

2012. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!