Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fájdalomcsillapítás ivartalaní...

Fájdalomcsillapítás ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
3 napja műtötték, ma alig akar állni a kutyus enni evett. Mindig nyalná magát a tölcsér rajta van. Bágyadt. Inkább fekszik.
2016. aug. 26. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kan vagy szuka? Szukáknál komolyabb a műtét. Az én kutyám kan, már az altatás után újra élénk volt, pedig rejtett here miatt az egyik golyót a hasából vették ki.

Szerintem, ha nem javul, vidd vissza az orvoshoz.

2016. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kan kutyus
2016. aug. 26. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Most mindenkinél ez van, vagy te teszed fel már a harmadik kérdést ezzel kapcsolatban?

Vidd dokihoz.

2016. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem nem én tettem fel 3adszorra is, beszéltem az orvossal szerinte minden ok ennek így kell mennie
2016. aug. 26. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Kan pitem van, doki nem adott tölcsért, azt mondta nyalogathatja a sebet. (3,5 évesen műtötték)

1 napig volt kicsit bágyadt, másnap már kiment a kertbe is, aztán 3 nap után már a régi volt.

Azóta 3 év telt el, úgy begyógyult, mintha nem is lettek volna golyói sosem...


De ugye ez fajtától, egyedtől is függ. Az enyémnek amúgyis gyorsan gyógyulnak az apró sebek, az oltás meg fel sem tűnik neki.

Lehet, a tiednek több idő kell. Arra figyelj, hogy igyon. Esetleg adj neki húslevest, főtt húst. Azt biztos megeszi.

2016. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 3 nap után bágyadt, ott valami nem stimmel. Akármit mondott az orvos, ennek nem így kell lennie. 3 nap után már a szukám is leginkább ment volna, akkor vittük vissza kontrollra, és mondta a dokink, hogy másnaptól már pórázon sétálhat is.

Vidd orvoshoz! Ha kell, kérj másik orvostól is szakvéleményt!

2016. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!