Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A kutyám már két...

Mit tegyek? A kutyám már két napja folyamatosan hány.

Figyelt kérdés
Tegnap késő délután elkezdett hányni. Mindent kihányt amit adtam neki. Még a vizet is. Nem tudom,hogy mi lehet ez,de ha holnap sem múlik el akkor elviszem őt állatorvoshoz. Tudtok valamit erről? Esetleg ez egy vírus? Volt már veletek is ilyen eset?

2016. aug. 26. 15:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hívtunk egy másikat is,de ugyan ez. Próbáltam úgy,hogy pihenjen egy kicsit,de ha nem hányt akkor csak öklendezett. Attól függően,hogy hányik eléggé vidám. Szaladgál össze vissza,de én nem nagyon örülök neki,hiszen attól fölrázkódik a hasa.
2016. aug. 26. 16:25
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

nem hívogatni kell,hanem kocsiba ülni és elvinni. telefonon keresztül nem fog gyógyítani egy orvos sem.

ja és normális dokit kéne keresni,akkor lelkiismeretesen foglalkozik a beteg állatokkal.

2016. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Velünk is volt már ilyen kb. egy hónapja. Mindenképpen vidd még ma orvoshoz mert ilyenkor könnyen kiszáradhat.

Mi mindig a Budatétényi Állatkórházba visszük Kókuszt a (kutyusunkat). Nagyon aranyosak és készségesek én csak ajánlani tudom őket.Először megnézték ultrahangon a pocakját, azután kapott hányáscsillapító injekciót, infúziót és gyógyszert szintén szuriban. Ezt követően elég könnyen felépült.

2016. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy negyed B6 vitamint tehetnel egy keves enyhen cukros kamilla teaba. Enni pedig rizsnyakot (peppe fozott rizst). Holnap pedig azonnal allatorvos, infuzio, injekcio. Elalvas elott meg imadkozz, hogy be legyen tul keso.
2016. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem kell felhívni az állatorvost, hanem fogni kell a kutyát és elvinni egy állatorvosi rendelőbe.

Ahol fog kapni injekciót, ha szükséges, akkor infúziót is.

Ilyet állatorvos nem mond, hogy úgyis kihányná a gyógyszert. Alap, hogy injekcióban vagy infúzióban adnak ilyenkor gyógyszert.

2016. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hmmm akkor egy mérgezés sem gyógyítható a doki szerint, mert úgyis kihànnya a gyógyszereket? Vagy a babézia, aminek szintén lehet hànyàs a tünete? Na persze biztos minden kutya elpusztul, akinek a tünetei közt hànyàs is szerepel........
2016. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 bollocks ***** válasza:
Simán lehet bélelzáródás is, akkor akár műteni is kellhet. Ha kihányja a gyógyszert, ha nem...
2016. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy van a kutya?
2016. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már nem hány. Néha köhög,de jól van. Köszönöm a kérdésed. :)
2016. aug. 29. 08:04
 20/20 anonim ***** válasza:
Örülök, ez nagyon jó hír! :D
2016. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!