Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fitmin kutyatáp vélemények?

Fitmin kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés

Pontosabban a Fitmin FOR LIFE Adult Lamb & Rice tápról lenne szó. Gabona mentes, elég jónak tűnik. Az összetétele:

rizs 50%, bárányhús és csirkehús (15% friss bárányhús, 5% szárított bárányhús, 19,5% szárított baromfihús, 3% hidrolizált baromfimáj), baromfizsír, szárított cukorrépapép, szárított almatörköly, lazacolaj, sörélesztő, dihidrogén nátrium-foszfát, cikóriagyökér (0,01%), jukka (0,005%).

Ez lenne az:

[link]

Szerintetek érdemes megvenni? Mindenféleképp gabonamentes tápot szeretnék a kutyának és ez elég jó áron van. Tudom a Brit táp se rossz, de az nem gabonamentes.



2016. aug. 28. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nem tartom rossznak ezt a tápot bár aggaszt hogy rizzsel kezdi az összetevőket a kutya mégis csak húsevő.

Ha mindenképpen gabonamenteset szeretnél akkor az Ariont tudom ajánlani: [link]

2016. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel nem tűnt rossznak így próba-szerencse alapon rendeltünk egy zsákkal. Ma érkezett meg. Amikor kibontottam nagyon meglepődtem, az elképeléseimhez képest elég kicsi szemek voltak amik egy válogatós kutya érdekében plusz pontot jelentenek. A kutyám a kisebb szemű tápokat szívesebben eszi. A szaga egy kicsit furcsa, de nem rossz, sőt mérföldekkel jobb az olyanoknál, mint a Chappi meg Darling, persze ennek is megvan a jellegzetes kutyatáp szaga, de nem olyan elviselhetetlenül büdös, mint az előbb említettek. A rendelés előtt (kaptam egy ismerősömtől egy pár kilót) már kezdtem átszoktatni rá a kutyát így ma már teljes mértékben kaphatta az "új" tápot. Kezdésnek 200 grammot kapott, de ezt csökkenteni fogjuk úgy kb. 180-190 grammra. Mellé natúr yoghurtot kapott (eddig minden táp mellé kapott) . A mai napon nem ért csalódás a táppal kapcsolatban, az egyébként kissé finnyás kutyám előszeretettel ette, ez volt eddig hosszú idők óta az első olyan táp, amiből még csak fel sem nézett. Szünet nélkül ette (de nem zabálta :) ) . Majd a holnapot meglátjuk, remélem ennél a tápnál már végre megállapodhatunk, ja és igen, a végterméket még nem volt módom megsasolni, de ha valami baj lenne a táp miatt azt megírom :) .

Ezt a kis táp-véleményezést egyébként annak írtam akit esetleg érdekel a táp.A küldött linken már elfogyott, de a Zooplusról lehet rendelni :) .

2016. szept. 1. 20:54
 3/3 anonim válasza:
Hali, mi kb 3 hónapja etetünk ezzel, előtte próbáltuk az Ecopet és a FitActive ugyanezen kategóriáját. Arról, hogy mennyire jött be a kutyáimnak ugyanazt tudnám mondani, mint a kérdező. A finnyás akár napokig sem evő kutyám imádja. A végtermék is rendeződött, nem büdös és a gáztermelődéssel sem bajlódunk. Egyetlen hátrányát érzem, hogy a leheletükön nagyon érződik ennek a tápnak a szaga, de inkább elviselem ezt, tudván a pozitív oldalát.
2016. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!