Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos vagy egyéb kutya-m...

Ultrahangos vagy egyéb kutya-macska riasztóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Édesanyám előkertjébe rendszeresen odaszékel a szomszéd kutyája. Minduntalan feltúrva a virágait, letőrve a buxusa ágait stb... a legyekről meg nem is beszélve...

A kutya-macska riasztó spay illetve zselé semmit sem ér. Valamilyen más öttletetek van, ami leszoktatja arról, hogy wc-nek használja?


2010. ápr. 21. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A hatásosságáról nem tudok nyilatkozni, de hogy engem, mint járó-kelőt elriaszt az biztos. Mindig majd szétrobban a fejem attól a hülye hangtól. :S

Próbáljátok ki, és meglátjátok.

2010. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ultrahangos kutyariasztót, azt az ember nem hallja, viszont ha ott a kutya, és rányomsz egyet, akkor eloldalog. De ahhoz ott kell posztolnod állandóan, várni, mikor érkezik. Esetleg beszélni a szomszéddal, hogy csináltassa meg a keritést, ne menjen át a kutya, vagy nektek elkeriteni a virágoskertet.
2010. ápr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alap állapotban biztos ne hallható, nem tudom mi lehet a szomszédékéval, de én mindig hallom. Biztos meghibásodott vagy mi.

Amúgy mikor nincsenek otthon automatára állítják, és ha valaki a kerítés közelében mozog, akkor bekapcsol.

2010. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a mozgásérzékelős riasztó.

A kimondott kutyariasztót, mi emberek nem halljuk. Piacokon, már 1500-2000 ft-ért lehet kapni.

Amikor látod, hogy megy a kutya kert fele, megnyomod, és már fordul is vissza. De lehetőleg ne lásson téged, mert akkor a hangot összekötheti a személyeddel. Előbb utobb rájön, ha oda akar menni, ott ezzel a hanggal találkozik, és talán keres más helyet.

2010. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy tudom nem csak sima riasztó, hanem állat is, igaz nem értek hozzá, ők mondták, és tény, hogy a szarvasok békén hagyják az ő előkertüket, míg a miénket mindig letiporják.
2010. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!