Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sebgyógyulást elősegítő...

Milyen sebgyógyulást elősegítő kenőcs van, amit recept nélkül meg tudok venni a kutyának?

Figyelt kérdés
Apró kis horzsolásról van szó, viszont amíg be nem gyógyul nem tudom a kullancs nyakörvet föltenni. És most már mennénk túrázgatni, jó lenne, ha hamarabb begyógyulna a horzsolás, mert így nagyon csípi neki a nyakörv, ha fölteszem rá. :S Tudtok ajánlani valamit?
2010. ápr. 21. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Neogranormon vagy a fenistilnek is van hámosító készítménye. Kutyára ugyanúgy kenheted. Csak ne nagyon nyalogassa.
2010. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs. Felületi sérülésekre lehet alkalmazni. És nagyon hatékony hámosító
2010. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bepanthen Plus fertőtlenít is, ha csúnyább, mélyebb a seb....állatorvos ajánlotta.
2010. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Akiteki ***** válasza:
31%
Tegyél rá inkább spot-ont, és akkor nincs gond a nyakörvvel. Hatásosabb is és nem irritálja a sebet.
2010. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nekünk ivartalanítás után a doki bepanthent és penylbutazolt ajánlotta a hamarabbi gyógyuláshoz
2010. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mit ajánlasz a nyakörv helyett, de azért köszi. És köszi mindenkinek, akkor este beugrom a gyógyszertárba. :) A fülében van egy picike horzsolás szerű seb, fülszőr tépéskor keletkezett. :S Csak le kellett miatt a nyakörvet venni, mert csípte. Tavaly is így járt szegényke, csak nem akarok várni vagy 10 napot, mire begyógyul magától.

Köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 21. 13:02
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha Bepanthen Plust veszek, nem lesz baj, ha esetleg a másik kutyám megnyalogatja? Ketten vannak, nem tudom, hogy ki fogja-e nyalni a füléből, csak remélem, nem lehet baja tőle, ha ne adj Isten mégis.
2010. ápr. 21. 13:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Kék Lukács kenőcs, kifejezetten állatoknak, állatpatikában kapható.
2010. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elfelejtettem 2400 Ft az ára.
2010. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
A Bepanthent még mellbimbóra is lehet kenni szoptatós anyáknál (mármint embereknél), és szoptatás előtt sem kell lemosni. Azaz ha egy újszülöttnek nem árt, akkor egy kutyának mégúgyse. :-)
2010. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!