Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes kiskutyám akkor g...

7 hetes kiskutyám akkor g akar enni valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Első nap amikor hozzám került evett rendesen, de csak egyszer.

Azóta alg eszik pár falatot.

inni sem nagyon látom. Próbáltam szaraztappal, kétféle konzervvel is. Ma reggel adtam neki egy kis tejet (Tudom, hogy nem szabadna.. de azt itta).

Alul nem bújtak meg ki a fogai teljesen.

egyébként jó kedve van, játszik sokat.

kakilni is kakilni és pisil is.


2016. aug. 30. 09:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha nem akar*
2016. aug. 30. 09:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor elvitted az állatorvoshoz, megnézte, egészségesnek találta? Megkapott minden korának megfelelő védelmet (oltás, féreghajtás)?
2016. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy van már 7 hetes ha alul még nem jöttek ki a fogai????
2016. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

A 7 hetes korból következtetem, hogy szaporítós kutya.

A szaporítók pedig gyakran tagadnak le a kutya korából, hogy el tudják adni például yorkiknál vagy bichon fajtáknál azt mondják, hogy "extra mini" és eladnak egy 3-4 hetes kölyköt 6-8 hetesként. De például pulikeverékeknél is előfordul, hogy letagadnak a korukból és akkor bichon havanese vagy bichon bologneseként eladják. Hát igen...


El kellene vinni orvoshoz, ő meg tudja mondani hogy mi a probléma, lehet rád sóztak egy 3-4 hetes kutyát, aki még életében nem evett szilárd ételt.

2016. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tegnap voltunk allatorvosnal. Azt mondta 6-7 hetes lehet, kapott fereghajtot és jövőjét ksphatja meg az oltasokat.

alul látszanak már a fogai, de nem bújtak ki. Állandóan a könyök hajlatomnal meg a twrdhajlatnal próbál szopizni

2016. aug. 30. 11:13
 6/11 anonim válasza:
Próbáltad kézből etetni? Én menhelyen dolgozom ott van egy palotapincsi aki pl. csak kézbol vagy foldrol eszik.
2016. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam kézből is és földről is és bekapja szopogató és kikopi.
2016. aug. 30. 11:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs 7 hetes max 4-5. Úgyhogy inkább tápszert kéne neki venni ha szopni akar. Mi tenyésztünk és a kölyköknek 3,5-4 hetes koruk körül jönnek a fogaik.
2016. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Evett ma, párizsit meg főtt csirkét. A rendes kutya eledelek fele sem szagol..

2016. aug. 30. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Akkor vegyük át ismét a leckét.


Először is, mit keres az a kutya nálad? Chipje van?:


41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet a kedvtelésből tartott állatok tartásáról és forgalmazásáról


14§ (15): Az eb, macska és görény kölyköket nyolchetes korukig anyjukkal kell tartani.


Ez a kutya ahogy előttem is írták igen kis eséllyel 6 hetes. Akkor még inkább nincs semmi keresnivalója nálad.

(tudjuk az anyja elpusztult, és meg kellett menteni, más lehetőség nem volt csak az, hogy elhozzuk.)


Mennyit fizettél a szap(bocs) tenyésztőnek ezért a kölyökért? Gondolom "fajtatiszta", és törzskönyve lesz kb. 2 hét múlva de lehet h. 3 mert most nem találták, de majd utánunk küldik postán, de az is lehet, hogy azt mondta a szap(bocs) tenyésztő hogy még nem tudta kiváltani mert még nincs 8 hetes a kölyök...


Ha elég sokat fizettél akkor keress ügyvédet, és üdvözöllek az átvert kutyavásárlók egyre népesebb táborában...

2016. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!