Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok hogy viseli a...

A ti kutyátok hogy viseli a párváltást?

Figyelt kérdés

Nagyon szakításra áll párommal a dolog. Nagyjából másfél évet voltunk együtt, kb 1 évet együtt éltünk.


A kutyám megszerette, keresi ha nincs otthon, örül neki ha hazaér. Egyértelműen én vagyok a gazdája, párom a játszótársa.


Előző párommal 3-4 hónapot volt együtt, nem is foglalkozott ennyit vele. Most viszont félek, hogy ez megviselné.


Nálatok hogy viseli a kutyus ha szakítotok?


2016. aug. 31. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár ilyenben nem volt részem, viszont idővel megszokja.

Ugyan az ha pl egy kutya gazdája meghal. Idővel hozzá szokik az új gazdihoz.


Illetve mikor ideiglenesnél vannak kutyák majd több hónap,év után gazdisodnak. Egy darabig persze hiányozni fog neki. De ennyi.

2016. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Váláskor 6 éves volt a kutyám. Hát nem lett depis, hogy többé nem látta a volt férjem.

A fix pont te vagy, a játszótársnak meg persze, hogy örül a kutya. Te is szívesen vagy azokkal, akiket kedvelsz, nem?

2016. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Kb. fél évig voltam egyedül, akkor ismertem a mostani párom. Simán elfogadta, együtt aludtak, ha én dolgoztam (mármint kutya az ágy mellett), levitte sétálni, hallgatott rá a kutya, szóval szeretett vele lenni.

2016. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ugyan ebben nincsen tapasztalatom, mert nincsen kutyám, de úgy úgy vagyok vele, hogy bármennyire szeretem is az állatot inkább megpróbálnék én többet foglalkozni vele, de egy ilyen kérdést nem alapoznék rá.
2016. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fogok a kutyám miatt együtt maradni párommal, ugyanis lelkileg őt is megviseli, ha veszekszünk. Viszont most nemrég költöztünk, és az előző helyen anyum is velünk élt, a kutyámon most látszik, hogy depizik, nem találja a helyét.


Ezért gondoltam megkérdezem, nálatok is ennyire a szívére vette a változásokat a kutya, vagy csak az enyém ilyen érzékeny lelkületű? :D

2016. aug. 31. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutya egy alkalmazkodóképes állat, gyorsan megszokja, hogy mi van, hacsak nem simogatod bele a búslakodást :)
2016. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!