Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani pár dolgot,...

Alexakutya kérdése:

Tudnátok mondani pár dolgot, amit egy kutyának lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Cane corso 3 éves kan, kiságy plüss meg amit könnyen szétszed, kutyasuli nem ajánlatos. Jutalomfalatot,karácsonyi maradékot, több sétát kap. 13 éves vagyok, így nem sok pénzt szeretnék rászánni maximum 5000Ft.

Kérdéseket köszönöm!!!



2016. szept. 2. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak vidd el hógolyózni, vagy labdázni, az extra foglalkozásnál semminek nem örülnek jobban. Ezek a lények nem úgy vannak beállítva, nekik tényleg fontosabb az együttlét a tárgyaknál.
2016. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Több séta, egy társas amivel együtt tudtok játszani + főzz neki :)
2016. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges neki bármit is venni, a karácsonyi szünetben sétáljatok többet. A kutya ennek örül a legjobban :)
2016. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én édeset vagy húst adtam neki. Ennek örült.
2016. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én mindenféle csontot labdát meg azt a csomós végű rágót, persze majd viszem többet sétálni ha adsz neki egy régi takarót annak is nagyon örül, pl ami kivan szakadva és azt szétcincálhatja, meg az csak övé és örül neki
2016. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Névtelenül nevű válasza:

Az "Elektronika kutyáknak" című könyvet.

/Wallace és Gromit/

2016. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!