Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnatok mondani ötleteket,...

Tudnatok mondani ötleteket, hogy milyen ajándékot készítsek a baratnőimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szeretnek csinalni nékik valamit, de sajna nem nagy a fantáziám. Valami One Directionosat szeretnek csinalni mert tudom, hogy szeretik. Es jo lenne olyan ami hasznos vagy ilyen szobadisz. A helyesirqsert Bocsi, telorol vagyok. Koszonom a valaszaitokat elore is!!!!!

13/L



2015. dec. 22. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Pff... én se tudom mit adjak nekik de én ugy döntöttem veszek nekik valamit.Pl én azt tudom ajánlani hogy valahonnét szerzel egy párnát és ráirod a legjobb barátnömnek rá irod hogy mit szeretsz benne egy idézetet tórajzolsz rá valamit .És kész kariokával (filctoll) ajánlom hogy ird.ez szép szoba disz de szolj elötte hogy vigyázon ne mossa ki.
2015. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kigondoltam, hogy mit veszek neki, de szerettem volna mellé még valami egyedit is. De ez jó ötlet szóval lehet, hogy ilyesmi lesz. :d Köszi :3
2015. dec. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!