Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lidl-s mogyoróvaj adható...

Lidl-s mogyoróvaj adható kutyának?

Figyelt kérdés

Ebből a mogyoróvajból ehet a kutya: [link]


Összetétel: földimogyoró, barna nádcukor, pálmaolaj, tengeri só, nyomokban diófélék.


2016. szept. 3. 11:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
93%-ban földimogyoró.
2016. szept. 3. 11:46
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnál neki?
2016. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem való neki
2016. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ehet! Minek kellene neki adni egyáltalán???
2016. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azert gyartjak a kutya kajat h azt add neki de semmi baja nem lesz ha atsz neki egy kis kanalkaval.
2016. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Észkombájnok, nem azzal etetem, csak nasiként adnám neki, de tudtommal a xilit mérgező nekik és nem tudom, hogy a nádcukor annak számít-e...
2016. szept. 3. 12:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A xilit az xilit, vagy nyírfacukor, a nádcukor meg nádcukor.
2016. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
A cukor nem tesz jót a kutyáknak. Ha jutalomfalatnak szánod , inkább húst adj neki. (én például ilyen kis kolbászokat szoktam neki venni a helyi állatboltban) Nasira meg semmi szüksége.
2016. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A nádcukor az ugyanaz, mint a répacukor. A barna nádcukor és a kristálycukor között annyi a különbség, hogy van benne némi melasz. Amit amúgy általában utólag kevernek a fehér kristálycukorhoz, mert úgy egyszerűbb, mint kevésbé finomítani :) Szóval semmi baja nem lesz tőle a kutyának.


Az enyém egyébként imádja a földimogyorót, szemenként szoktam neki hajigálni és megőrül érte :)

2016. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Platypus ***** válasza:
89%
Meg a kristálycukor répából van, a nádcukor meg nádból. De tény, hogy nagyrészt pontosan ugyanaz a szacharóz mindkettő. A nádcukorban még van egy-kis ezmegaz, amitől karakteresebb az íze. A kutyának viszont édesmindegy, semmi szüksége semmilyen cukorra. A nyírfacukor egy kémiailag teljesen más baleset, szigorúan véve nem is cukor, hanem cukoralkohol. Na ez konkrétan halálosan mérgező kutyára. Egyébként ebben a vacakban van pálmaolaj is. Ugyan nem mérgező, viszont hatalmas környezeti károkat okoznak a termesztésével, és az ázsiai őserdei állatok jelentős része miatta lett veszélyeztetett. Szóval a helyedben más jutalomfalatot keresnék.
2016. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!