Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent pontosan a "hátsó...

Mit jelent pontosan a "hátsó fél gyengesége"?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen közegben érted ezt a kérdést? Mert van az állatorvosi és van a kiállításon a bírálatnál .
2016. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Menhelyi kutyus, úgyhogy orvosi. Azt is írták, hogy szteroidok kellenek neki, ha rosszabbra fordul az állapota. Elég ijesztően hangzik, de fogalmam sincs mit takar.
2016. szept. 4. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet.
2016. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gerinc problémája lehet, ami miatt nehezen jár a kutya. A szteroidot injekció, illetve tabletta formájában is lehet adni az állatnak, jelentősen javíthatja a mozgását.
2016. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kis calcium+zöld kagyló kombó nem segít?? :((
2016. szept. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, nem az én kutyám, menhelyi, csak nézegettem, mert nagyon szimpatikus, de gondolom még ezért nem fogadták örökbe. :(
2016. szept. 5. 06:57
 7/9 anonim ***** válasza:
gerinc, csípő probléma lehet.
2016. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És egy ilyen kutya kb. mennyi ideig élhet? Francia bulldog keverékről van szó.
2016. szept. 5. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt csak az orvos tudja megmondani, de jelenthet egyszerűen annyit is, hogy emiatt lassabban mozog vagy nem tud olyan sokat, tehát sportoló nem lesz belőle. miért nem kérdezed meg őket?
2016. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!