Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül melyik divatkutya?

Ezek közül melyik divatkutya?

Figyelt kérdés

beagle,yorki,németjuhász,westi,csivava

mindből sokat látni


2010. ápr. 21. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Yorki

2. Csivava

3. Westi

4. Beagle

5. Németjuhász

2010. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik az! Beagle, német juhász van minden második házban! Látják a Rexet a tv-ben és mindenki olyat akar... Talán a westi annyira nem de mind nagyon népszerű kutya és sokan ezért veszik.
2010. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Akiteki ***** válasza:
74%
A falusi láncos farkaskutyának semmi köze a németjuhászhoz. Ahogy a falusi rövidlábú ugatóházörzők sem tacskók.
2010. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
A nj kivételével mind, a nj nem divat, hanem egyszerűen gyakori. A legnagyobb divat a yorki és a csivava
2010. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

szerintem a nj és a beagle nem divat egyszűen elterjedt a jó személyisége miatt(mondjuk a nj-ra sosem mondják csak a beagle-re)a csivava és a yorki viszont divatkutya

csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre

nekem is 2 beagle-m van:)

2010. ápr. 22. 19:42
 16/18 anonim ***** válasza:

beagle:nem,

yorki:igen,

németjuhász:nem,

westi:igen,

csivava:igen

2010. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem hogy gondolkoztok? Mindegyikből sok van de a német juhász meg beagle az nem divatkuya? Akkor miért van belőlük sok? Nem hinném hogy olyan tökéletes kutyák. Többség nem tenyésztőtől van csak valami szaporítótól ahol aztán azok a tökéletes tulajdonságok nem túlzottan jönnek ki... Azért divatkutya ez a kettő is, mert azt látják milyen cuki, milyen okos, meg a másiknak is ilyen van akkor én is ilyet akarok...
2010. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%
A goldi és a beagle meg a labrador pattog, és patkány? Normális vagy? A németj. meg igenis davatkutya!Minden 2. embernek az van...Meg az expressz.hu-n is abból van a legtöbb, meg a yorkiból, csivavából westiből. Amúgy az én sorrendem: yorki>Németjuhász>westie>csivava>beagle
2010. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!