Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának és egy macskának...

Egy kutyának és egy macskának lehetnek közös kölykeik? Hogyan lehet a macskát eltüntetni a teraszról?

Figyelt kérdés

Társasházban élünk és a szomszédomnak lett egy macskája és az a macska mindig itt van nálunk, mer kiraktuk lespricceltük vízzel de mindig visszajött. Nekem van egy kan yorkim és arra jövök haza hogy a macska itt van a teraszon , a kutya kint. és a kutya "megmászta" a macskát. Ugye nem lesznek kölykeik?

és az segítene eltüntetni a macskát ha hoznánk egy új kutyát (menhelyről) amelyik nem bírja a macskákat?



2016. szept. 5. 16:44
 1/8 anonim válasza:
79%
Nem lesznek kölykei, viszont az, hogy csak ezért vennél egy új kutyát elég felelősségtelennek tűnik, főleg, hogy társasházban élsz.
2016. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Fizetheted a gyerektartást!
2016. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ugye ez nem komoly kérdés?
2016. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Sokat nézted a macsebet a cartoon networkön, mi? :)
2016. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

NEM!

Mondd neki: "Sicc innen!".


Kérdés feltéve 16:44-kor, a Kérdező éppen hazaért az óvodából.

2016. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ühüm , imádtam :'D


nem csak ezért szeretnék és nem vennék hanem menhelyről hoznék egy kutyát.

Én imádom a kutyákat és nagyon sokat szeretnék. Mivel a szüleim nem szeretnének ide még egy kutyát ezért ezt az ötletet hanyagoltuk , de apukám mondta hogy kellene nekünk egy szuka yorki is hogy kölykök szülessenek, DE ÉN NEM AKAROK szaporító lenni ,ezért anyukámmal megbeszéljük hogy ivartalaníttatjuk a kutyát.

DE mivel a macskák ideszoktak ezért anyukám benne lenne a dologban szerintem , apukám meg csak yorkit akar a kölykök miatt, de én nem. Én egy menhelyi kutyát szeretnék.

DE akkor a macskák nem lennének itt többet ha egy "macskagyülölő" kutya itt van?

2016. szept. 5. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha a kutya nincs kint, akkor ugyanúgy mászkálnának, és esélyes, hogy félig széttépett macskát is találnál néha a kertben, ha komolyan gondolja a kutya, és el is tudja kapni.
2016. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két kutya van, a saját és a közvetlen szomszéd macskájával barátok, az idegen cicákat kergetik, mégis újra és újra felbukkannak. Magyarán: nem szokna el a macska tőletek, legfeljebb ritkábban látnátok.
2016. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!